D

Миксоматоза по зайците

Blaz: При мен вълната беше от Юли до Август 2014 г., имах около 60% смъртност при отглежданите в...

3620 2
C

Проблем със зайк-а

Привет на фермер.бг Искам да споделя моят проблем със една от зайките която имам. Преди...

82 0
I

Свободно отглеждане на заек

zax1973: Има хора, които отглеждат зайците си свободно в двора - дори нямат къщички, а си копаят ду...

8307 5
M

Има ли значение при заплождане на зайци с роднинска връзка

Mokria: Може но не трябва да се прекалява. По добре качествен роднина за баща от колкото не качест...

2719 1
D
1196 0
G

Споделете типове хранене при зайци за угояване

vaskos31: Здрасти, Направих си сам извода, че за да се угои един заек то трябва да си има различна...

2206 2
B

Кажете някое лекарствено средство за лекуване охапано от комар при зайци

Blaz: Ясно ми е, че ножа е лека за тая болест, ама мислех, че има вариант за някакво облекчение....

4774 5
A

Споделете мнения относно качество и цени на гранули (Североизточна България)

sertan: Kakви гранули бре? Гранулират се една камара прахообразни продукти - фуражи, торове, гори...

1542 2
G

Съвети при заплождане на зайката

ani: бих искала да попитам как да разгоня великан от 2 дни е при нас мога ли поне да пробвам ....

15111 8
V

Може ли съвет за една зайкиня?

vaskos31: Благодаря за съвета, засега не съм я местил в друга клетка, започна на свиква.

1601 2
I

Питане относно проблем със зайче

asenvarbanov: Извинявам, се. Грешката е моя, че вместо възпаление в главата съм написал в мозака, а това...

4460 4
T

Зайката ми преноси 9 дни и роди - споделете опит

Todor: Zdraveite kolegi .ot skoro imam zaici I ne razbiram.mnogo .izkam malko informaciq.zaikinqt...

6821 8
N

Спешно продавам зайци от лично стопанство

Продавам зайци с цел ликвидиране на лично стопанство. Моля, който желае да ги закупи да пи...

491 0
R

Помогнете със съвет относно гледане на зайци - имам проблем

Teoretika: Можете да приложите следната рецепта за замяна на млякото: 25 мл. хомогенезирано пълномасл...

1987 2
S

Проблем с малки зайчета - дайте съвет!

Teoretika: Колега, касае се най-вероятно за колибактериоза. Третирай майката в продължение на 4-5 дни...

1846 1