G

Какви са европейските изисквания за зайчарници?

Здравейте! Искам да ви попитам какви са европейските изисквания за зайчарници. Материал,...

1454 0
F

Клетки за зайци

Здравейте колеги. Някой да продава метални клетки за зайци или да знаете някой да продава....

1830 0
F

Къде има пазар за живо месо на зайци в Русе и района?

Lyubo79: Да колега има в Русе фирма БОРИМЕС

2140 3
J

Купувам зайци

Купувам количества зайци 1 кг до 1200 г живо тегло 6 лв .Може живи може и замразени целит...

139 0
Z

Каква е цената на прясно заклан заек

zaiobaio: Мерси! Аз сега поразгледах в нета и видях, че има предложения за 5лв/кг. живо тегло. Като...

4116 2
B

Болна/куца майка зайка - помогнете колеги!

asenvarbanov: Чума- няма оправия. Другият път ваксинация с Рабивак-3

4394 1
S

Проблем! Зайките ми си изяждат малките - помогнете със съвети!

sofiaanim: Мерси, ще почета и ще видя дали ще се оправи проблема. Сега се постопли и имам вече няколк...

8719 3
N

Споделете рецепта за гранулиране на фураж

Martin32: Колега аз успях да намера тази рецепта за подрастващи : люцерново брашно 25%,ечемик 15%,пш...

2275 1
M

Пазар на заешко месо и документи

Споделете колеги какви документи се изискват за да мога да предлагам заешкото месо по мага...

2455 0
V

Имам проблем с болна зайка - помогнете

denyo: Сигурно късно се включвам, но няколко пъти ни се е случвало заек да му е червено окото, кл...

2244 1
N

Колеги, споделете съвети и препоръки при изграждане на ферма за зайци

Ivanov_i_brat_my: Сам си си написал отговора - Пий си бирата и далече от всяка дейност, завършваща на "...

3534 6
S

Проблем със зайче - загуби почти всичката козина за 1 ден

ivoangelov: На мен ми се беше случило същото но с голяма зайка ходих във ветеринарна аптека и ми дадо...

1371 3
H

лекарства

Лекувах зайците по схема против подуване без никъкъв резултат лекарствата са негодни не по...

277 0
V

Съвети за заплождане на зайка

vani4ka88: blagodaria za suveta mujkia ne padna na strani no chuh neshto kato cvurchene nadiavam se d...

2252 2
I

Има ли фирми, които изкупуват зайци?

hristogrigorov: И какви са подробностите?

3352 2