P

Ще има ли прием за млад земеделски производител?

какво става с програмата за млад земеделски производител. Ще има ли прием, излезе ли запов...

154 0
D

Мярка 112 калифорнийски червей

iv: Здравей, можеш да ми пишеш на лично или напрво да ми звъннеш- 0885271540

1776 1
P

Проект по мярка 141

polya83: Интересно ми е проекта кога се прави?Преди или след отваряне на програмата септември месец...

920 2
B

Към коя от мерките за млад фермер да се насоча за 35 дка орехова градина?

dalfy67: Та ако сте на територията на споменатите области и имате завършен курс/ образование , став...

2972 9
P

Данък върху парите получени по програма Млад фермер

gan4o: теглил не теглил парите са ти в сметката и си ги усвоил така че това ти е приход като прис...

3713 7
S

Как да отглеждам зеленчуци в парници?

rikii: Здр Точно във Враца имате много добър екип в НССЗ /Национална служба за съв...

3041 1
M

Млад Фермер и Млекопроизводство

Здравейте, Въпросът ми е към млекопроизводителите или фермерите, които знаят повече за пр...

1380 0
Z

Мярка 141 проверки!

margarita1010: и на мен не са ми идвали на проверка

2070 2
J

Може ли одобрен по програма млад фермер да кандидатства и за модернизиране?

Savetivzemedelieto: Здравей, може одобрен по Мярка 112 да кандидатства по Мярка 121. По добре одобрения да к...

1363 1
V

Колко декара земя трябва да работа,за да мога да участвам в програмата за \"модернизиране на земеделските стопанства\"?

ronaldo: с 10 декара вярно няма смисъл просто освен ако не са трайни насаждения евентуално,те даже...

1862 1
X

\"Мярка 112 Създаване на стопанства на млади фермери\" - кандидастване

Savetivzemedelieto: Първо ти трябват Млечни крави и биволици 15 крави, а ако са крави от месодайни породи 473...

1807 1
N

Къде мога да намеря пълния списък на културите и имам ли шанс за мярка 121?

Някой знае ли каде мога да намеря пълния списък на културите .Трябва ми за да знам в коя г...

855 0
P

Мярка 112 и отглеждане на орехи

Dobrudjanec: При кандидатставане по мярка 112 трябва ли да са засятизасадени културите които образуват...

42486 10
H

Искам да кандидатсвам по мярка 112 за калифорнийски червей

Alexandar: Vsi4ko e otnositelno kazano tuk. Zavisi ti za kolko vreme 6te napravi6 lehite, drugoto e...

1916 3