Данък върху парите получени по програма Млад фермер

• P
    Колеги, извинявайте , някой може ли да ми отговори, плащаме ли данък върху парите получени по програма Млад фермер?
  • G
    теглил не теглил парите са ти в сметката и си ги усвоил така че това ти е приход като приспаднеш 60процета признати разходи за зем производители на другите дължиш10 процента преди не беше така ама монката дянков си го измисли и сега им е изгодно да ни скубят и никои няма да се сети да го промени независимо че това са субсидии тоест помощи от европа и българия но наште намериха начин как да си ги вземат
  • G
    теглил не теглил парите са ти в сметката и си ги усвоил така че това ти е приход като приспаднеш 60процета признати разходи за зем производители на другите дължиш10 процента преди не беше така ама монката дянков си го измисли и сега им е изгодно да ни скубят и никои няма да се сети да го промени независимо че това са субсидии тоест помощи от европа и българия но наште намериха начин как да си ги вземат
  • P
    До сега не съм теглил от парите а ми остава 1 година и приключва ако ида сега и изтегля примерно 1000 лева трябва ли да давам обяснения за какво са ми били и така на татък ???
  • A
    Колега plamaps и аз имам проект млад фермер, но несъм плащал данък за парите, който съм получил по програмата така че консултирай се със счетоводител!!! Желая ти успех
  • A
    Нарочно ще пусна линк без да коментирам.Просто, прочетете и по-малко вярвайте на рекъл-казал. http://www.odit.info/?s=6&i=245258&f=674 Дискусията е стара, но въпросът е принципен.Понеже заговорихте за европейски пари...
  • G
    ПО ПРИНЦИП ТЕЗИ ПАРИ НЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА СЕ ОБЛАГАТ,НО НИЕ ЖИВЕЕМ В АБСУРДИСТАН,ТАКА ЧЕ НИЩО НЕ МОЖЕ ДА МЕ УЧУДИ.ТЕЗИ ПАРИ СА ОТ ЕС И СА ПОМОЩ ИМА ДЕРЕКТИВИ.
  • K
    da kolega.nqma bezplaten obqd moite gi rasro4ih za tri godini-s4etovoditelite znaqt kak.vuz osnova na proekta.i kato subira6 razhodite-moje i da ne plati6 golqm danuk.vsi4ko e v tvoite ruce.uspeh

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта