С колко дупки на диска се сее царевица за силаж със сеялка Румънка?

• G
    Здравейте!rnrnНякой може ли да ми даде информация за сеялка Румънка с колко дупки на диска се сее царевица за силаж, 8000 бр. и сорго за силаж?
  • P
    Здравейте, И мен ме интересува таблица за сеялка Румънка от старите(ако има разлика) Ако може някой да изпрати на [email protected]
  • B
    Таблицата е от колеги работя с нея и съм доволен.Ако не и вярваш при 6рд. 238м.=1дк.има как да изцешлиш. Ще може ли да ми пратите на мейла тази таблица, че нищо не се вижда като се увеличи
  • V
    Това е модела със гумени притъпкващи колела.
  • N
    зъбчатки 10 на 30 дискове 22 дупки 8300 корена
  • I
    Таблицата е от колеги работя с нея и съм доволен.Ако не и вярваш при 6рд. 238м.=1дк.има как да изцешлиш.
  • E
    със 14 дупки и 10 зъба отзат на колелото 22 зъба отпред сее 7500 бр на дк
  • M
    освен дупки ти трябват и предавки да се сменят за да е по-гъсто .Инак дупките на диска трябва да са стандарт 5,5мм. ако ти е по-дребна царевицата може и с 3,5мм.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Болгар ТК 82 сеялка Kurt

Здравейте, Искам да попитам дали Болгар ТК82 ще се справи с пролетна сеялка Kurt 6 редова...

84 0

Amazon D30Super 7

Пламен: колко ти е диаметъра на гумата ?

64 1

Въпрос

Здравейте колеги! Мислим да си закупим житна сеялка Амазония 9D. Проблемът е че не е с д...

115 0

Избор на сеялка за слята повърхност- западна или турска

Здравейте колеги, искам тази година да сменя сеялката, тъй като до сега караме с СЗУ 3....

869 0

Мнения за пролетна сеялка Амазоне!!!

Мнения относно сеялка Амазоне ed 602k, ed 452.

314 0