Z

Как да си направя специфична част за сеялка или от къде да намеря такава?

yavor_panev: ti govorish za seqlka Diana sus torovnasqne...julto i zeleno mislq 4e i beshe cvetut,taka...

1101 1
P

Въпрос относно настройка на сеялка

krumtenev: http://www.fermer.bg/forum/view_post/86121

1479 1
F

Мнения за турска сеялка за есенници ИРТЕМ ?

vdvalkov: Колега, сеитбата е изключително важна операция. Моят съвет е да не залагаш на турска сеялк...

10719 8
B

Настройка на торовнасящ апарат на сеялка за пролетници

fermer31876: Последно как е по добре?Ако се сее с торовнасяне по голямата част от торта ще е около семе...

3298 8
D

Сеялка Саксония - какви настройки са подходящи?

georgigeorgiev56: КОЛЕГА ЯВНО 4Е НЯМАТЕ МНОГО ОПИТ СЪС НАСТРОИКИТЕ НА ВСЯКА СЕЯЛКА ИМА ТАБЛИЦА СЪС...

1813 1
A

Мнения и съвети за картофосадачка

stanli77: Повече ми прилича на правена в час по трудово обучение. Едва ли поляците (или каквато е по...

4734 3
J

Споделете мнения относно сеялка KUTR или ALP!

kograman: Добри са сеялките.Аз ползвам Курт,но Сонметзер също са добри сеялки.Тежки,здрави и правят...

2136 3
L

Сеялка за директна сеитба СДС 3.0 - споделете мнения!

Галин: Колеги покажете тази сеялка СДС 3само съм чувал и много искам да видя

4411 5
L

Сеялка за директна сеитба СДС 3.0

Колеги кажете какво ви е мнението за тези сеялки ,по масивни са от СЗУ 3,6 но като цяло са...

39 0
L

Сеялка за директна сеитба СДС 3.0

Колеги кажете какво ви е мнението за тези сеялки ,по масивни са от СЗУ 3,6 но като цяло са...

62 0
L

Сеялка за директна сеитба СДС 3.0

Колеги кажете какво ви е мнението за тези сеялки ,по масивни са от СЗУ 3,6 но като цяло са...

35 0
L

Сеялка за директна сеитба СДС 3.0

Колеги кажете какво ви е мнението за тези сеялки ,по масивни са от СЗУ 3,6 но като цяло са...

41 0
L

Сеялка за директна сеитба СДС 3.0

Колеги кажете какво ви е мнението за тези сеялки ,по масивни са от СЗУ 3,6 но като цяло са...

49 0
M

Колеги дайте коментари за италианска сеялка Sfoggia!

adrianamehandjieva: Ако говорим за такава: http://img.machinio.com/autoline/11003804.jpg По-скоро позитивн...

937 1
S

ТЪРСЯ СЕКЦИИ ЗА СЗУ 3,6

Трябват ми десетина секции(комплект) за сеялка СЗУ 3,6,няколко къси и дълги държача на сек...

80 0