S

Метеорологична станция

Интересувам се от метеорологическа станция. Моля за препоръки-бюджет около 1000 лв.за нужд...

126 0

Мнения за направата на овощна градина

Кольо: Овощни градини се правят с много четене и с опит. Наивно е да смяташ, че на всички тия въп...

526 1
L

Болести по наровете

Никола: Има агрономи за този въпрос....Ако аз ти кажа че муха е причината..ще решиш ли проблема...

201 1
Y

Пръскане на сини сливи с чили на прах?

Здравейте, имам една овощна градина от сини сливи и съм по БИО чух, че може да се пръска с...

581 0
V

Относно лозата

Имаме си лоза, която ползваме за сянка - живея на втори етаж - вече повече от 25 години я...

221 0
O

Орехи

Здравейте, Аз имам около 5 декара орехова градина, някой ще можели да ми каже цената на...

509 0
X

Унищожаване на корените на трънки от веднъж без препарати.

Здравейте, искам да унищожа 500квадрата гъсти ама гъсти корени на трънки. 2 месеца съм ги...

998 0
J

Препоръчайте ми ръчна пръскачка

Генов: Ако още не сте решили, само акумулаторна. Имам от 4 години турска, мислех че е китайска з...

830 1
S

Сортовете орехи Идеал и Чандлър

Някой има ли наблюдение върху сортовете орехи Идеал и Чандлър кой бихте избрали и защо?

538 0

1 декар празен двор - съвет

tafinsson: Моето се намира в подножието на връх "Бакаджик" ямболско. Мисля си за овошки но незнам от...

796 2

Обвързано подпомагане

Колеги,има ли сред Вас такива на които не е им изплатена цялата сума по обвързано подпомаг...

271 0

цена на синя слива

някой може ли да ориентира за цени на синя слива

765 0

Сливи стенлей падат още докато са зелени

Vasil: Здравей колега.Тази година имам същият проблем с синята слива.Разбрахте ли причината С ув...

1117 1
S

Моля за съвет относно сушенето на сливи

Здравейте! Интересува ме лесите задължително ли трябва да са от дърво? Възможно ли е да...

582 0
B

Смокиня, младо дръвче, трябва ли подрязване на върха

Здравейте, Имаме въпрос за младо смокиново дръвче посадено миналото лято. В момента дръ...

924 0