S

Дискусия за отглеждането на ябълки

милка: Колеги не мога да се справя вече 3 година с ябълковия плодов червеи,50 процента загуба,пръ...

9822 16
A

Търся занимаващи се с ябълкови градини

terzis: Колега сортовете който си избрал са добри и се продават.По отношение на това от каде да ку...

4626 13
R

Съвети относно резитба на ябълка

Oli: Хора помагайте!!! Пръскали са житото за широколистни и е хванало 90%от ябълкова градина(д...

18903 11
V

Кога се подават документи за помощи по СЕПП?

kralimarko: А там в наредбите пише че трябва да си регистриран като земеделски стопанин, а от там идва...

7394 11
P

С какво да засея 10 дк.

Lud_umora_njama: Всичко казано дотук е добре ,НО иска вода .2-3км.не е като да идеш до магазина да си купиш...

6768 10
S

Ябълкова каша

Запрян Кичуков: Ако все още проявявате интерес към ябълковата каша , обадете се . Аз произвеждам сок от я...

2416 9
L

Какъв сорт ябълки е това?

cecko96_1: Мелроуз Създаден е в САЩ. У нас се разпространява усилено след 1979 година. Дървото...

10367 8
M

Опазване на млади фиданки от дивеч и гризачи

iraivanova: И спираловидна мрежа с различни размери, която се слага на вече засадени растения. http:/...

13752 7
S

Изкупуване на ябълки

Светослав: Добър вечер каде изкупуват ябълки в югозападна България. Благодаря предварително!

12985 5
D

Заболяване по ябълково дръвче - съвети

velimirdonchev: рН - на почвата трябва да е над 8. Трябва да подаваш органично вещество - шербет или от ка...

2206 4

Дневник на стопанството

г: Дневник на стопанството и дневник за растителна защита са две различни неща. Дневник за ра...

5906 3
J

Колеги някой запознат ли е с отглеждането на круши

: Привет колеги. Относно крушите съм съгласен с колегата, който е отговорил, че подложката п...

1192 3
L

Встъпване в плододаване на ябълки?

nikolovnn: Здравей. Извинявам се за закъснението, но имах работа по градината и не съм влизал във фор...

4894 3
B

Съвет и препоръка за овощарски ножици

bibin: Благодаря!

3432 2
K

Търся пазар за попска круша реколта 2013

terzis: Явно не е станала крушата май!!!!

2083 2