M

Опазване на млади фиданки от дивеч и гризачи

iraivanova: И спираловидна мрежа с различни размери, която се слага на вече засадени растения. http:/...

13750 7
L

Встъпване в плододаване на ябълки?

nikolovnn: Здравей. Извинявам се за закъснението, но имах работа по градината и не съм влизал във фор...

4893 3
L

Присаждане върху дивачки - споделете мнения

Здравейте ,тази година преди дни ,изкорених от запустяло място няколко диви круши и сливи...

1875 0
L

Присаждане върху дивачки.

Здравейте ,тази година преди дни ,изкорених от запустяло място няколко диви круши и сливи...

32 0
P

Продавам Круши

Продавам круши. Сорт: Пас Красан. Отглеждани са в село Ветрен дол (Пазарджишко). Цена: по...

264 0
K

Търся пазар за попска круша реколта 2013

terzis: Явно не е станала крушата май!!!!

2083 2
N

Кой какви градини има, сортове, възраст?

Angel77: По какав начин се справяте с огнения пригор.Има ли някакви препарати(като изключим Регалис...

2043 2
N

Ябълки 15 дка. на конструкция /палметно/?

terzis: Звънни ми,че доста писане има по мобилния ще е по лесно!!

2460 1
A

Търся занимаващи се с ябълкови градини

terzis: Колега сортовете който си избрал са добри и се продават.По отношение на това от каде да ку...

4626 13
A

как се подрязват ябълките

terzis: Рязането е най-сложното нещо в овощарството.Отвори някоя подробна книга,попитай някой ама...

2642 1
A

резитба на круша сорт Санта Мария

nobreak: Здравейте. Използвам темата да попитам колегата с кой сорт опрашвате Санта Мария? Благода...

4263 1
R

Въпрос относно сорт круши

Колеги тази година едно дърво ми даде плод за първа година, но не знам кой точно сорт е то...

3042 0
A

Ябълки-растителна защита

Колеги, искам съвет за качествени препарати за ябълкови насъждения и някаква схема на пръс...

3951 0
S

ябълкова каша за храна на животни

: ami ne mislq 4e ne stava

1481 1
J

Колеги някой запознат ли е с отглеждането на круши

: Привет колеги. Относно крушите съм съгласен с колегата, който е отговорил, че подложката п...

1192 3