Ябълкова каша

• S
    kolegi , nqkoi da znae ot kade moga da si kypq qbalkova ka6a okolko plovdiv.
  • З
    Ако все още проявявате интерес към ябълковата каша , обадете се . Аз произвеждам сок от ябълки и кашата ми е отпаден продукт . Цеха се намира в гр. Първомай - 0888709161 - Запрян Кичуков
  • някои хранил ли етакава каша как се съхранява за по дълго време само тя ли се дава или се меси сдруго специално за овце дали става
  • chepe blagodarq ti to4no ot tam vzeh
  • C
    proizvejda se samo v gr.kri4im,no e stra6en problem da se zakupi.cenata i e 36lv/tona. 0888567424 probvai moje da ima6 kasmet
  • Преди време бях чул, че произвеждат в Куртово Конаре. Не знам колко е истина.
  • NE MI TRQBVA ZA SEGA .A ZA ZIMATA
  • M
    Преди година мой познат се набута от една "далавера" и му взех около 3 тона от ябълките,преди да са здали съвсем и козите и кравите ги изядоха,но особен резултат не видях-това е един вид сочен фураж,но за каша-сега чувам.Зимният период може да помогнат евентуално за предотвратяване на кетози разни,но сега...
  • S
    ne bila mnogo dobra hrana za kozi mi kazaha
  • M
    Ракия ли ще вариш?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта