L

Реколта - ЛОЗЯ

slaveia: Започна ли беритбата на сонгурларски мискет и какви са цените?

3455 48
C

Цени на винени сортове грозде-Кампания 2015г.

ChochoSteffanov: Колеги, ние приключихме Карловския мискет на средна цена 0.60лв/кг. В началото стартира на...

26330 42
M

Изсъхване на лозовия плод - фаза цъвтеж

izhel: И още нещо: Не смесвай Верита с медни препарати. Намаляват действието на алуминиевия фозет...

14714 27
S

риголване за лозе

velimirdonchev: И ВЕЛИКАТА МОЖЕШ ДА Я ОПАЗИШ, НО БОРДОЛЕЗОВИЯ РАЗТВОР Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН.

18034 27
G

Помогнете да разбера коя точно е тази болест по лозите

gogoh: Сега ... само ще прокоментирам наблюденията си, защото преди малко се прибрах от мястото,...

7274 25
V

има ли бъдеще лозарството в българия

velimirdonchev: в германия един дядо си гледаше 3 декара лозе за хоби, ама на октомври реализираше 4500 к...

5503 25
D

Цени на грозде от реколта 2014

taralej: ...

13139 19
L

Пораженията от студа. Споделете как е при вас.

izhel: Много не се чудете, защото може и да не може да се влезе после повече от месец. Имаше така...

1337 18
V

Новия закон за лозарството- лобистки и убииствен!

atanasov2004: Разбрах че искаш да кандидатсваш за средства и са ти отказали. Но какво ти прече да си съз...

8624 14
V

моля за помощ

krumloz: Дугар аз имам сорт Брестовица,като десертно грозде е много хубаво а и за вино е уникално,н...

1960 11
E

Смяна начин на трайно ползване на земеделска земя

Живко Русков: Здравейте. Предстои ми покупка на имот като в обявата пише “ категория 8-изоставена орна...

13344 9
P

Гроздобер 2013 - цени на червените винени сортове грозде

pgpsr: При нас е с пълна сила гроздобера супер реколта да се надяваме, че и виното ще е такова. И...

13293 9
L

Съвет за унищожаване на бадеми

velimirdonchev: колеги като чуя 100 грама раундъп на гръбна пръскачка и ми иде да ударя някого.няма нещо...

4880 7
V

Съвет за хубави винени сортове грозде

velimirdonchev: аз ще ти препоръчам някакъв купаж да направиш, от една страна ще имаш няколко сорта и ще в...

25172 5