запитване

• M
    нямам опит в отжлеждането и грижи за лози - мисля са различни сортове , винен и десертни . Тази година състоянието е трагично - почистих изсъхналите подобия на гроздове ,но е ясно нугда от оздравителни действия ,ако изобщо може . Вариянт присаждане на нови , пръскане и.... ще се радвам да споделите конкретни мерки -опит прилагане , подходящо време за това благодаря

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

моля за помощ

fermer123: Добива зависи,както от теб така и от природата, 3 години не чакай добив. Аз бих ти препоръ...

1650 11

Лозарски Трактор . Болгар , Т40 , Лтз , Мтз или друг ?

Zevs: Потърси си лозаро-овощарски трактор Pasquali, Antonio Carraro, ISEKI и чак тогава си купи...

1680 2

Присаждане на лози

Accord: Института в Плевен

1641 1

Изсъхване на лозовия плод - фаза цъвтеж

syfury: Със снимки трудно може да се определи заболяване с точност, а без е близо до невъзможното....

14306 27

Tърсим съвети за избор на винени сортове лози в район Шабла

vintage: Eто господа - мисля че ще Ви бъде полезно. Това е Национална Почвена Служба - правят доб...

1408 1