Запечатка на слънчоглед - споделете съвет

• K
    Мога ли да смеся фронтиер със секатор или питон за запечатка на слънчоглед.Слънчогледа не е поникнал но има останали плевели по нивата.Въпросът ми е мога ли да ги смеся за да го запечатам и същевременно с това да унищова плевелите?Ако може каква пропорция да бъде?Благодаря предварително.
  • D
    Биохум - Производство на течни торове, биотор, листни торове, органични торове http://biohum.com/продукти/ Гарантирано висококачествени продукти!!!
  • P
    Миналата година имах същият проблем.Пръсках с Гардоприм плюс Голд 0.350 мл/дка. и Наса 0.200 мл./дка. След третирането и поникването не забелязах стрес върху културата , но валежите бяха малко незнам какво ще стане при повече валежи.
  • K
    Сят е скоро
  • S
    kak taka do sega ne e poniknal

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

система за оповестяване

rosi11: гледам номера от снимките от очертаването, където номера започва с екате и още две числа,...

82 1

Заместител на линурон при кориандър

Иван: Колега намери ли препарат за кориандъра ?

385 2
1730 1

Фунгицид при слънчоглед

Cheha: И аз съм се замислил по този въпрос, но смятам да поизчакам с фунгицида защото съм пръскал...

321018 4

Браншеста мана по пшеницата

fendtpower: няма такава доза 2 гр на Дербито бъркаш дозата започва от 2.5 до 3.3

16839 14