Изложения по животновъдство - Есен 2012

• B
    Колеги предлагам в тази тема да пишем за изложенията по животновъдство тази есен. Ако някой има повече информация да казва, Миналата година имаше доста местене на дати на изложенията, пример - това в Сливен, затова ето какво открих като информация до момента, пишете кой ще ходи и дали има някакви изменения.\r\n\r\n\r\n \r\n22.09.2012г. - VII-ми Национален събор за опазване на местните български породи в местността Паниците край гр.Калофер. Съборът се организира от Изпълнителната агенция по селекция и репродукция в животновъдството, съвместно с Организацията на развъдчиците на автохтонни породи овце в България, гр. Калофер. На събора традиционно ще бъдат представени български автохтонни породи животни, създадени чрез народна селекция. \r\n\r\n\r\n \r\n27.09.2012г. - Регионално изложение по биволовъдство - КЪДЕ????. То се организира от Изпълнителната агенция по селекция и репродукция в животновъдството, съвместно с Асоциация на българските биволовъди и Българска национална асоциация за развитие на биволовъдството. На специализираното изложение ще се представят биволи от всички категории– биволици, малакини и подрастващи малачета, както и продукти, произведени от биволско мляко и месо.\r\n\r\n \r\n5-6 октомври 2012г. - X-то Национално изложение по животновъдство гр.Сливен.\r\n\r\n

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Изисквания за отваряне на ферма за Пъдпъдъчи яйца

Здравейте,разполагам с една сграда която мога да стегна и да превърна в ферма за пъдпъдъци...

79 0

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

52 0

Инвестиция в птицеферма

Екатерина: Не е от най-добрите инвестиции;)

232 1

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

330 0

В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

вячеслав: 1м2 на една гъска от 4 месяца за родителите . а за малките . до 4 месяца може 0...

376 2