M

Предложение за отворено писмо относно субсидиите за животни

Dido: Може ли някого да ми каже, дали ще има още преводди по маслодайните животни,че нещо тая го...

1971 10
M

Проблем с транспортиране на животни.

Петрова : Здравейте, продавам крави, юници и телета. Намират се в Русе, за транспорт може да се...

7048 9
P

Съвет за създаване на свинеферма

rumeli: Здравейте, търся да закупя романовски коч за разплод...

22206 9
S

несправесливо отношение към животновъдите

DODUNCHEV: Да така е НО 20 години не си се занимавал да бъхтиш за някои празноглавец а еярваи ми те с...

2309 9
R

Съвети при стартиране в сектор свиневъдство

MERI82: Здравейте,аз пък имам 170 кози и правя сирене,та суроватката давам на прасетата.Искам да с...

10682 8
P

Пазар за малко мъжко прасе -Хемпшир

pepiiliev65: Да,трябва ми за нерез. Сегашния вече е огромен и за новите майки които оставям ми трябва и...

4209 8
S

Дребни нещица и пояснения за животновъди от практикуващ лекар

gega: Чл. 46г. (Нов - ДВ, бр. 84 от 2007 г., изм. - ДВ, бр. 7 от 2013 г.) (1) Разходите за изпъл...

4016 8
H

Отглеждане на прасета с Ел Пастир

icata: zdraveite imam kupeno prase koeto vav nahaloto beshe 12.kg hranq go sas smesen furaj ot ih...

3631 6
V

как да измеря теглото на прасето с сантиметар

evrotax: Гръдната обиколка/точно зад предните крака/ на квадрат, умножена по дължината на прасето/о...

21919 6
G

Моля ви за съвет за свине майки

: ami te napravo te prinojdavat da si vav sivata ikonomika izka6 da pravi6 ne6to a ne moje k...

915 5
V

АЧС в Бъргария. Докога ?

Добромир: Вече никой не говори за АЧС, мерки, резултати. Само по една друга ферма съобщават дали е п...

251 3
M

Има ли лек за клека при прасе?

doc: Наколенки на доктор Ливайн на такъв въпрос-такъв отговор...Мускулна дистрофия при новород...

7024 3
M

Фуражни смески - кои са най -добри ?

ivo_cenkov: Аз също си правя смеските със фуражомелката но тук липсват минералите и микро елементите.С...

6916 3
S

Може ли да се хранят прасета със сорго?

trinitybg: Колега, какъв е резултата от хранене със сорго?

2156 3