несправесливо отношение към животновъдите

• S
    колеги докога ще търпим изкупните цени на млякото и животните да са жълти стотинки
  • D
    Да така е НО 20 години не си се занимавал да бъхтиш за някои празноглавец а еярваи ми те са Бол...с лопата да ги ринеш, а и наи вероятно имаш и къща и доста др.. неща постигнати. Така че мислиш ли че ако беше бъхтил някъде щеше сега да имаш и на половината.... Не искам да критикувам просто ми се иска да виждам малко повече позитивизъм във хората а пък и още повече кум по младите само съвети съвети и тжа е :P лека и УСПЕХ
  • B
    Не искам да убивам ентусиязма ти момче - дано да си прав , но аз от 20 год. чакам да се оправим, а виж до къде ни докараха - да не можеш да си реализираш продукцията ! Това като тая година никога не е било , и си мисля че това вече е дъното , за жалост обаче доста хора ликвидират стадата и поминъка си !
  • D
    Винаги има светлина ВИНАГИ кофти само че за тези години на който си не си го разбрал.....
  • F
    Добрич 180л първа категория 0,55 лв,плащат ми на 15 дни, вече я свалиха веднъж, май месец пак искат я свалят, ама незнам тогава какво правим.
  • B
    Ми каква файда да се лъжем , като няма светлина в тунела ?
  • D
    Човече даи малко хъс на хората и най вече на по младите във всеки един коментар си възможно най краен и черноглед...
  • S
    при нас във видинско пунктово е 45ст. бизнеса със кравите просто ще фалира,а цената на овчето мляко при вас как е? при нас е 1,25.
  • B
    Докато фалира сектора !
  • V
    При нас в Плевенско цената е 60 ст. първа кат. краве мляко, при вас как е ? Ако купувам конц. фураж ще съм вътре отвсякъде!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

АЧС в Бъргария. Докога ?

Velko: В това положение никой за свине не мисли. Ти за тях се грижиш

131 3

Отглеждане на прасе

Здравейте, Интересувам се, дали успешно сработват бункерните хранилки за сухо хранене на...

254 0

болест при свине

doc: ако има още живи-бягай при ветеринарния лекар да им слага серум венозно

825 1

Виетнамска свиня - помогнете с информация колеги

Ivanov_i_brat_my: Ти какво искаш да правиш с тях, за да знам какво да ти отговоря?

4210 2

Помощ за хуманно отношение към прасета и птици

Колеги , тази година ще има ли плащания , за хуманно отношение към прасета и птици. За др...

1006 0