A

Имам желание да се занимавам със свиневъдство

nushageorgieva: Майките раждат най-много два пъти годишно, цената е г/д 500лв. Един съвет от мен в момента...

2298 1
H

Отглеждане на прасета с Ел Пастир

icata: zdraveite imam kupeno prase koeto vav nahaloto beshe 12.kg hranq go sas smesen furaj ot ih...

3626 6
J

Помощ и съвет за измиране на малки прасенца

doc: Atanasoph правилно си разбрал че причината за смъртта е желязосъдържащия препарат който си...

12071 11
K

Помощ за хуманно отношение към прасета и птици

Колеги , тази година ще има ли плащания , за хуманно отношение към прасета и птици. За др...

1072 0
S

Търся живи прасета

Трябват ми живи прасета. Да са от 60 до 90 кг трупно Ако знаете някоя голяма свинеферма

95 0
V

Купувам прасе

nocioleto: ами те се раждат по-тежки,Васе... Що не пробваш пилешко???

128 1
I

Прасета

ПРОДАВА малки прасета до 80кг цена 3.50 за кг 0876601888

112 0
S

Изкуствено заплождане на свине?

nikolaiovcharov: Колега виж скоро четох това ...той метода не е нов вече, че е от 2004та статията.... ама п...

2166 1
Z

Технологии при обработка на кожи и инвестиции в отрасъла

nikolaiovcharov: колежке, ето малко полезна информация, вярно специфично за свински и телешки, но все пак м...

1848 1
T

Въпрос за отглеждане на прасета за продажба на кланици и нужни документи

Здравейте пиша тази тема защото си купих 3 женски прасета който вече са по на 30-40 кг и м...

2416 0
B

Моля за някой съвет от хора, които са отглеждали и отглеждат свине майки.

billy: Благодаря за пояснението , решил съм вече да почна с 5 майки в края на месеца това значи...

3733 2
M

Съвет за отглеждане на прасета - малка свинеферма

billy: Знaчи ще ми бъде достa трудно , все пaк блaгодaря зa отговорa

11366 12
D

Въпрос относно порода Източно-балканска свиня

doc: има строго определена територия в която се отглеждат свободно-пасищно източнобалкански сви...

3475 1
B

Прасета порода Дюрок - от къде?

Здравейте колеги, някой можели да ми каже някой свинарник от който да мога да си закупя пр...

121 0
T

Съвети при първи стъпки в създаването на свинеферма

alterbreed: И аз съм се ориентирал за създаване на свинеферма и на по-късен етап и кланница.. Задължит...

2837 2