Кои са фирмите доставчици на ушни марки за животните?

• D
    колеги искам да ви питам кои фирми доставят ушни марки за маркирането на животните по повод закона за ветеринарната деиност че вече фермерите ще си закупуват ушните марки за животните
  • K
  • V
    от октомври 2014 се занимавам с доставка на марки за едри преживни животни Валери Дуков 0888610304
  • K
    www.vetpro.bg Още една фирма за марки за говеда. Цената на комплекта е 1,60 лв с ДДС
  • R
    Приятелю, фирмата е Тавико Шумен. Адресът и е написан по напред. Правиш заявка по интернет и нямаш проблеми. В най добрия случай ги получаваш на другия ден, в най лошия на следващия. Успех!
  • D
    адресът на БЕНТЛИФАРМ е с вирус
  • K
    www.vetpro.bg Още една фирма за марки за говеда. Цената на комплекта е 1,60 лв с ДДС
  • C
    Ф-ма "Тавико" E-mail:[email protected] Лице за контакт Христо Георгиев - тел.0887720758 марки за говеда 3.30 лв за чифт, при поръчка над 30 броя цената е 3 лв на чифт Фирма "Сейфти.Kо" ООД Е-mail:[email protected] тел. 0889142075 - г-н Влахов марки за говеда - 5 лв на чифт електронни марки за ДПЖ- 3.50 Фирма Bentley Farm ЕПЖ подмяна - 2,16 лв (брой) ЕПЖ първоначална - 2,88 лв (комплект 2 марки) ДПЖ електронни - 3,36 лв (комплект електронна+визуална) Цените са с ДДС. . Бентли Фарм ООД Илия Маринов - Управител София 1172, Дианабад ул. Крум Кюлявков 11 тел/факс (02) 962 77 16 0885 888 702 http://bentleyfarm.bg/
  • F
    незнам и аз това питам
  • S
    Тавико е шуменската!Има я в интернет!
  • M
    няма да ви се мешам извинете ме . Но май вие не сте на ясно , но както и да е .
  • F
    НЕ Е ВЯРНО ЧЕ НЕ Е ВЛЯЗЛО В СИЛА!!! А и срока тази година е 28.02 за пререгистрация. Сам помисли за къде сме се разбързали!!! Като нямаш понятие поне не се меси !!!
  • M
    Защо сте се разбързали все още не е влязло в сила това . И най-добре е да държите връзка с ветеринаря си .
  • F
    Разгледай тук http://ushnimarki.com/ Мен също ме интересува и вчера се поразрових, но първо се посъветвай с ветеринаря дали ще ги набие. След разговор с него стана ясно че марките при него са 3.20лв +работата за поставянето. Сам си прецини. Нашият работел със Софийска фирма.
  • M
    Не се ли поръчват на ветеринарния техник който ти е в района ?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

АЧС в Бъргария. Докога ?

Velko: В това положение никой за свине не мисли. Ти за тях се грижиш

122 3

Отглеждане на прасе

Здравейте, Интересувам се, дали успешно сработват бункерните хранилки за сухо хранене на...

237 0

болест при свине

doc: ако има още живи-бягай при ветеринарния лекар да им слага серум венозно

820 1

Виетнамска свиня - помогнете с информация колеги

Ivanov_i_brat_my: Ти какво искаш да правиш с тях, за да знам какво да ти отговоря?

4198 2

Помощ за хуманно отношение към прасета и птици

Колеги , тази година ще има ли плащания , за хуманно отношение към прасета и птици. За др...

1003 0