Закупуване на телешко трупно месо

• T
    Здравейте всички в сайта,\r\n\r\n интересувам се да закупя телешко месо в големи количества - говориме за над 100 тона. \r\n Ще оценя ако някой може да ме насочи от къде може да се сдобия с такова количество. \r\n Благодаря предварително.
  • M
    Допреди 10 год.колех по 20 бика на седмица над 500 кг.,за намирането беше доста трудно защото имаше изисквания за качество.Сега ако реша да коля пак трябва да обиколя цяла България и пак няма да намеря.Не се захващай по добре по веригата!
  • Г
    Здравейте! Разбирам че не съм за тази тема за което се извинявам предварително. Може ли някой да ми каже защо когато сваря млякото каймака става кафяв? Моля ви ако знаете ми кажете купувам млякото от ферма. Благодаря ви предварително.
  • A
    prodavam telesko meso targovishte
  • i na cigani ne davaite .te gi davat na ismet albaneca toi tam 6te te nameri .kupuva teleta postoqnno
  • karai na rakovsi na pazara tam ima koi da gi kupi ako sa dobri samo da ne sa nqkoi kokalaci ismet se kazva tozi koito gi izkupuva i na po dobra cena 6te gi dade6 ako sa debeli [banan-kitara]
  • Дай телефон за връзка
  • Колеги, защо така гробо се отнасяте? Има ли нужда от обиди?!? Аз съм напълно съгласен със вас за търговските номера и тарикатлъците на посредниците ...[podkup] опитващи се да живеят на нашия гръб, [:dance:] но нека не се нагрубяваме така. Не е нужно да харесваме всеки, но пък трябва ли да го псуваме публично така грозно!?!! Към автора на темата - " теленцето": и аз имам няколко критики и съвети. 1. Наистина не биваше да слагаш такава снимка! 2. Толкова много мошенници има в България, че при начина по който отправяш запитването е разбираема реакцията на повечето от хората. 3.Не уточняваш за какъв период от време е необходимо да набавиш количеството, ако е само еднократно трудно ще стане, пък и довери се игражда с години, особено когато е безвъзвратно загубено!! Поздрави!
  • питай за САШО
  • Ако теленцето беше в този бизнес , щеше да познава големите играчи , които изкупуват животни от всички ферми в България и даже в Румъния . Събират ги в своите депа , правят нужните количества (например за теб ) и ти ги доставят ( или изнасят ). Няма да казвам имена , влез в първата ферма която е наблизо и питай кой изкупува животни и ще ти се каже. Но това иска усилия да станеш от компютъра.
  • 4-lv za kilogram ot 50 do 150 3-50lv 150-350kg 3lv za kilogram ot 350-550kg tva ustroiva li te az na takiva ceni gi realiziram ako se interesuva6 pi6i v temata
  • N
    Колеги,не се ядосвайте на тази несериозна тема.Господина може би просто прави статистика. Ако наистина търси толко месо нямаше да си говори само с Иванов,а щеше първо да се регистрира,после да обърне внимание и на другите и евентуално да конкретизира какво точно телешко търси и на каква цена. Господин Теле,пуснете една обява,дайте телефон за връзка и така някой може да погледне на вас по-сериозно.
  • Хахаха Банкер , който използва ник "теленцето 222" Хахахаха , айде бегай бе мухъл нещастен , карал нещо много по-добро от мерцедес , хахахаха , бате , ти да не си циганин , за тях джигулата е по-добро от мерцедеса , хахахахахаха. Айде чиба
  • Благодаря за линка. Доста полезен. Лек ден. Поздрави
  • http://www.haller24.de/
  • M
    В България месодайните крави са малко,а колегите със по над 100 животни от млечно направление не знам какво правят с телетата.Аз брах ядове с пишман търговци и вече роди ли се теле гдето не ми трябва-пушката и край с проблема още от първият миг.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

АЧС в Бъргария. Докога ?

Velko: В това положение никой за свине не мисли. Ти за тях се грижиш

130 3

Отглеждане на прасе

Здравейте, Интересувам се, дали успешно сработват бункерните хранилки за сухо хранене на...

251 0

болест при свине

doc: ако има още живи-бягай при ветеринарния лекар да им слага серум венозно

824 1

Виетнамска свиня - помогнете с информация колеги

Ivanov_i_brat_my: Ти какво искаш да правиш с тях, за да знам какво да ти отговоря?

4210 2

Помощ за хуманно отношение към прасета и птици

Колеги , тази година ще има ли плащания , за хуманно отношение към прасета и птици. За др...

1006 0