Цена на доилна техника за овце и кози .

• M
    Всичко искам да знам . Гюмчета , маркучи , чашки , чоропчета абе всичко дори и най-малкото . Също така може и нещо за доилна рампа да кажете , ако нещичко знаете и някоя снимка , ако качите няма да ви се обидя .
  • Y
    Мирко има Немски сайтове където има и евтини и скъпи Каквото ти трябва го има и може даже остъпка да ти направят
  • S
    А какъв апарат ползваш друже, аз гледах един в Перник - 1400лв. български но няма кого да попитам тук за мнение. Та ако ме ориентираш за марка, модел и от къде си го взел, ще съм ти много благодарен.
  • D
    Върши Соколе ,аз от 2007 доя и овцете и козите на апарати.Като спрат да вземат овчето мляко даже ги доя общо овце и кози-влизат смесено
  • S
    Братинйо, то на ръка и други работи стават по-бързо ама с женско си е по-благо Не се бъзикайте с момчето а му помогнете щом иска да се развива. Аз за 10 гадинки съм решил да взема машинка, че е по-чисто и по-сгодно, а вие говорите за над 200 . Само ме притеснява дали ще върши работа и за овцете.
  • D
    agrigata e hubavo ama da iamsh pone 200 kozi dasi napriash zala sichkoo po evropeiskiq standart za 50 kozi nesi struva ) ! moga dase fana na bass viee s agrigat ass naraka i po barzoo shtee izdoqq ) !
  • A
    sporet men kolkoto po skupo tolkova po efikasno az sam namerila za 4 tri kozi 2000lv silikonof
  • N
    Doi si gi na raka,kato stanat 200 moje da si mislish za moderni raboti
  • F
    И тоново типично българската черта, който е постигнал нещо повече от другия или е кръпен животновъд започва да обяснява на начинаещия как всичко трябва да се направи чисто ново с много пари по евро стандарти... защо не му предложиш да си направи доилна зала с централен млекопровод,че да влизат всичките да не се занимава на няколко пъти Мирко за твоите животни ти трябва само един апарат свързан към пулсатора и гюма. Можеш да използваш съществуващия агрегат,гюм трябва да си вземеш пулсатор за овце и кози и апарат. Обади се на Филсон-милк търси Тодор Славчев , цената ако не се лъжа на апаратите беше 180лв а на пулсаторите 170 -180лв или нещо такова кажи,че те праща Деан Тодоров от козевъдната асоциация, за асоциацията имаме отстъпки и ще ти ги даде на много подобри цени само ми кажи като решиш,че трябва и аз да му се обадя да потвърдя. Успех!
  • D
    Пич браво на тебе не се предаваи и Ще УСПЕЕШ а на анонимния фермер с пари пари пари.....Всеки знае без коментар успех
  • M
    Еми кото трябват много пари дай ми да си осъществя мечтите знам , че не става само с мерак не съм и за тези 1400 лв. , но за момента ги нямям , а и не си заслужава за 8-10-20 кози да давам толкова пари мога да си ги доя и на ръце не ме бърка .
  • Младо момче, от нищо нещо не се прави. Хубавите неща се получават срещу пари, а още по-хубавите срещу много пари. Добре е, че се интересуваш, но само желание не стига! Рано или късно ще го разбереш. И колкото по-рано толкова по-добре за тебе.Дано не стане като чукнеш 60-те.
  • C
    gjum
  • M
    Тази цена с агрегат и гюм ли е или без ? На мен ми трябва без агрегат и гюм си имам от кравата ми остана .
  • C
    1000-1200 са за две животни турски със силиконови чашки
  • M
    ЛЕЛЕ ще си ги доя ня ръка по- добре , а втора употреба от къде мога да намеря и на какви цени ако някой има да пише .

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта