каква марка комбайна бихте си купили?

• S
    колеги,бих желала да си закупя комбайна- среден клас и от огромния избор на предлаганите марки се колебая каква да бъде.\r\nмоля ви дайте мнения за НЮ ХОЛАНД,ЛАВЕРДА и руските- ВЕКТОР или АКРОС.
  • blagodarq za uroka g-n PETKOV
  • www.contact-traderbg.com vav tozi said ima evtini kombaini vnos ot anglia i po izbor na klienta moje i nova
  • В българския език думата КОМБАЙН е в мъжки род. Вариантът "КОМБАЙНА" е получил разпространение от членуваната форма и незнание.
  • Аз имам claas mega218 и dominator108 горят ми не повече от 1.2 л. на декар не пилее и при смяна на културите няма сложни настроики .За мен това е важно Нисък расход,относително здрави,сравнително евтини части,сервиза си го правя сам защото са елементарни за ремонт.
  • Комбайна се казва Claas или John Deere!!!
  • лаверда- [:slap:] [:slap:] [:slap:] [:slap:] [:slap:] боже колко простотия има а този свет
  • ОПРЕДЕЛЕНО, \"ЛАВЕРДА\" 9 ФОДИНИ ЖЪНА С 2 КОМБАЙНА И НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ
  • V
    ЛАВЕРДА си купи няма да съжаляваш говоря ти от личен опит 5 години карам само лаверда
  • C
    едно от първите неща които трябва да съобразите е: от кой регион сте - търговецът от Ямбол малко трудно ще Ви прати сервиз ако сте във Видин и точно по жътва. Едно време съм бил търговец на части и машини така, че знам какво е
  • www,nikeatractors.com
  • S
    Ако имате възможност дайте ми оферти за КЛАС ЛЕКСИОН и ДЖОН ДИЪР-имате ли налични в момента или работите само по зявка на клиента? Интересуват ме цените, моточасове и технически данни. Предварително ви благодаря.
  • Claas lexion 480 Evolution 2004 за 100 000 евро,на 1300 часа продадох и хората са страшно доволни!!!Комбайната бе внос от Белгия.доиде за 10 дена,за информация www.nikeatractors.com 0895772745 Боби
  • K
    хе хе хе акрос тук една кооперация си взе такъв жъна една седмица и след това стоя на блока още една докато я оправят ама всеки си знае има и хора които и е приятно да правят ремонти
  • Ae i az da kaja ne6to--nai dobre e edin Akros--ni6to , 4e e Rusko ama si e savsem nov kombain i ni6to ob6to nqma sas starata texnika,daje i dvigatelite im nesa Ruski,abe novoto si e novo i sam siguren 4e za tqx ima 4asti--uspex
  • F
    бих си взел Джон Диер втора серия и това ще направя скоро време

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Вариатор

Здравейте, отскоро моя Клаас Европа започна да чупи външното лагерче на вариаторната шайба...

30 0

СЪВЕТ

solun: Да, има значение марката и модела на комбайна.

743 8

Модификация на двигател Claac 96?

ivanpetrovbg: Номера е на блока, до помпата за гориво.

444 1

комбаин

go6o82: Класа от Германия, това Джони W е голямо дърво , а и не е Джон Диър, само е брандирано так...

596 2

Мнение за claas Dominator 105

Моля за мнение за този модел, слаби места,какво да гледам при закупуване, надеждни ли са к...

549 0