Царевица- очаквани цени.

• M
    Какво мислите за цените на царевицата от новата реколта.Днес ми предложиха 0,25лв. на зелено.
  • [:bike:]
  • 400+ДДС ОТ МЯСТО
  • A плюсови цени???
  • V
    в бургаско знаетели цената
  • 45 bez dds Targovi6te
  • 45 bez dds Targovi6te
  • kakvo stava s cenite v Dobrichki region kolegi nikoi ne kazva nishto ili na vsichki sa vi prazni skladovete?
  • Колеги кажете актуална цена???
  • Ела да те черпя една мамалига.
  • За мамалига поне не ви ли остана???
  • Carevica da pishel [lud] [lud] [lud]
  • Извенете, че ви прекъсвам спора , но искам да попитам ? Необходимо ли е да имам ниви в някой кооперация, за да мога да си пиша царевица на среден добив? Надявам се да ми помогнете.
  • Никой ли няма царевица че не пишете по тази тема???? [lud]
  • 420+ ОТ МЯСТО,РЕГИОН РУСЕ

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

235 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

371 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

984 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1608 2