Създаване на овощна градина от А и Б

• Y
    Здравейте. Обмислям създаването на малка овощна градина (10-20 дка), но съм напълно нов в този сектор. Затова ще съм благодарен на всеки, който помогне с информация за това кои европрограми финансират подобни начинания. Също ме интересува колко е първоначалния капитал, разходи на година, операции по създаването и поддържането на градината.\r\n\r\nБлагодаря Ви предварително
  • A
    Здравей, доколкото знам вече няма програми за създаване на трайни насъждения.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

черешите в цяла България

Правителството уж щеше да помага на българските производители а сега затвори пазарите , ед...

188 0

Мнения за трактор Владимировец т25

Колеги, дайте ваше мнение трактора как се справя в овощна градина, като оре, пръска и с му...

182 0

БOЛЕСТ ПО МЛАДИ ЧЕРЕШОВИ ДЪРВЕТА !!!

kris200: Зимните пръскания с медни препарати правиш ли ги? Това е засега единственото решение за ог...

488 1

Кроене, череши

Здравейте. Исках да попитам, днес кроих череши около 10 годишни, но не успах да намажа вси...

715 0