Магазин за български плодове и зеленчуци. (нужда от подкрепа)

• B
    Здравейте. Казвам се Георги Тошев и ми предстои отваряне на магазин в Центъра на град София.Това ,което искам да направя е да продавам единствено и само български плодове и зеленчуци,но не мога да се свържа с производители.Моля за вашето съдействие...Също така сметнах ,че не е необходимо да започна да пиша до къде е стигнала ситуацията в страната относно вноса и другите фактори,ако имате интерес моля изпращайте ми е-майли с това ,което продавате и евентуалната средна цена на която сте склонни да продавате..Понеже имам проблем с телефона ще кача и тел. за контакти ,но след около 5 дни.Това са плодовете и зеленчуците ,които бих искал да продавам.Благодаря. Череши Цвекло Зрял фасул Тиквички Малини Коприва Алабаш Грозде Зелен фасул. Праскови Краставици Сини сливи Лапад Моркови Зеле Чушки.зел Ябълки Пипер Спанак Вишни Праз лук Круши Домати Грах Марули Лук Кайсии Смокини Праскови Зелен лук Тиква Патладжан Къпини Репички Ряпа Марули Дюли Ягоди Картофи Смокини Боровинки Пъпеш Диня Зеле Чесън Предварително Благодаря за съдействието.
  • С
    Здравей, производител съм предимно на тикви и зрял фасул. Ще се радвам ако започнем да заботим заедно. Трябва да има повече магазинчета като твоето да се продават български зеленчуци и плодови, а вносът да се ограничи. Ако имаш интерес пиши на email: [email protected]
  • Г
    Здравейте , аз съм земеделски производител и също така Търговец на плодове и зеленчуци. Вече над 20 години с моето семейство произвеждаме и продаваме само български плодове и зеленчуци. Имаме осигурен транспорт (бусове и Камиони). Може да се свържете с мен на телефон : 0878890081 или имейл : [email protected] винаги сме коректни и съобразителни към нашите клиенти.
  • М
    Здравейте, Къде в София се намира магазина за български плодове и зеленчуци?
  • R
    Здравейте, от зеленчуците аз произвеждам домати. Розови и консерва! А от плодовете - сливи, праскови, ябълки, круши, череши! За повече информация може да пишеш!
  • I
    С удоволствие бихме произвеждали специално за вас всякакви плодове и зеленчуци. Транспортът също е осигурен. Само проявете желание да се свържете с нас на имейл: [email protected], или на телефони: 0895998485 и 0892087079. С поздрав: Ваня и Валентин
  • V
    чесън , лук дини пъпеши малини,ягоди, фасул, и сини сливиповече отколкото могат да изядът софиянци само измисли схема за транспорта! 0878466406
  • N
    На мен ми се вижда доста малък, но дано успеха ти да е голям.
  • B
    Ами да за сега е само един магазин, магазинът е около 30 кв.м.
  • L
    Здравей Само един магазин ли ще се отваря.? Ако да колко кв.м е?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

309 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

789 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1547 2

Цена на ечемик 2016г.

trinitybg: "цената е около 230-235 лв за тон" - регион В.Търново http://www.fermer.bg/%D1%80%D1%...

7931 14