Каква е цената на овчето мляко в момента

• V
    колеги питам от името на овцевъдите от моя край за цената на овчето мляко за момента при нас е 70 ст
  • M
    При нас на едро е 1.00лв,на частно 1.50лв,но липсват количества и поради поскъпване на горивото от този месец го вземат през ден.
  • При нас м/у Кнежа и Враца е 1лв/л. Изкупува го мандра "Хаджийски". Много малко останахме и има големи транспортни разходи.
  • Двама са собствениците на по-големите стада-единия със 100,другия 170 глави,стадата са сборни породи и кръстоски.От какво точно се интересуваш?
  • Zdr,mozete li da me zapoznaete sas sobstvenik/ci na kozi ot va6ia region.Az sam ot Shumensko,mojat skype e medor21,blagodarja predvaritelno
  • D
    Благодаря Ви Петров
  • Не е моя,в участъка имам 2500 овце и 700 кози,тази е най-голямата,има двама-трима с по 200 животни.Млякото и миналата година им беше по 1лв и доиха овцете до септември.Ако има интерес ще питам за тел.на фирмата изкупвач и ще ги напиша към темата.
  • D
    Петров, твоя ли е фермата? При нас е 1лв.на едро.
  • Хасковско-1.10лв.,имам една голяма ферма с 450 овце,на тях им доплашат и за масленост и стига 1,15лв.
  • C
    1лв. при мен
  • D
    При нас 1,05 лв /л на едро.
  • M
    Забравих да поясня защо "вися" често във форума и нета, защото смятам че фермера трябва да е добре информиран и в крак с новите тенденции.
  • M
    Книги все още не пиша, но ако някой иска съвет мога да му го дам ако съм го изпитал и изпробвал. За да се се чудите ето как протича денят ми. Сутрин ставам и отивам на работа да следобяда след това във фермата до калкото откарам, може и да сутринта, зависи от сезона и работата. Когато ме няма баща ми е там, той се разправя за пласирането на млякото, фуражи и разни други косумативи. Събота и неделя заедно обикаляме пазари за фураж и такива разни необходими за фермата неща. Имаме и работници които основно се грижат за почистване, паша и доене. Ако имате други въпроси относно това как смогвам, питайте, обещавам да отговоря.
  • V
    Меценат как смогваш и в магазин да работиш, и овце да гледаш, мляко да продаваш,и във сайта все да си, направо си уникален,сигурно нощем и книги пишеш
  • M
    Аз продавам на хора от квартала и съседни на цена от 2 лева за литър, и нямам никакви проблеми за реализирането му.
  • V

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

228 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

978 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1605 2