От къде мога да си купя тогенбургски или саански кози?

• V
    Zdraveite, skoro 6te zapo4vam da razvajdam kozi. iskam da vi popitam ot kade mogat da se kupqt togenburgski ili saanski kozi za6toto qvno trudno se namirat. Blagodarq vi!
  • S
    SELQNINA PI6I MI NA SKAIPA 6TE TI DAM INFO SKYPE: mikolovi_ludi
  • Blagodarq na vsi4ki koito 6te spodelqt nqkakva informacia.
  • Iskam da popitam dali ima fermeri koito razvajnat porodisti kozi kato naprimer Togenburg ili BBM ili nqkakvi takiva krastoski. Interesuvam se v zakopuvaneto na qreta ili kozi. Koito ima i iska da prodade da napi6e tuk kakvo to4no predlaga.
  • V
    a moje li da mi kaje6 dolo gore kakvi 6te badat cenite za da si imam a predstava
  • M
    Аз имам около 40 чисти тогенбурга,но кози не продавам.Евентуално следващата пролет ярета.Сега е вече късно.
  • V
    ami 6te tarsq, a ot tvoite qreta kakva 6te e cenata za jenskite?
  • V
    Троян данее козарник може да се намерят само ярета но трябва да ги пазарите още март.И между другото в Троян цените са двойни
  • M
    Определено от Троян е най- добре да си купиш
  • T
    Вчера имаше обява от Пловдив че продават
  • хубави кози има в троян

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

165 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

448 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

180 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

664 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

797 2