Колко мляко дава една коза като ббм

• M
    От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да работя за мен да изкарвам поне колкото да си гледам семейството Та мисълта ми е може ли да се изкара пари от кози
  • N
    Миро , аз също обмислям този вариант , но съм в процес на развъждане на животните и засега си ги гледам в домашни условия .Двора що годе ми отговаря , и самото пространство е около 70 кв.м със 20 кв.м закрита площ засега съм с 3 ББМ майки, догодина ще имам яренца . , та в процес на развъждане и обучение съм , но ще се радвам да срещна съмишленик , с който да обменям опит за храна , млеконадой , и .тн.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Построяване на козарник

Здравейте, понеже увеличаваме капацитета на стопанството и ни е нужен вече голям обор с вс...

172 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

652 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

262 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

927 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

888 2