Сервиз

• G
    Здравейте, колеги! Нуждая се от вашата помощ, тъй като не намирам решение на проблемите си! Необходим ми е качествен сервиз, на който мога да доверя техниката си и да знам, че всичко е в изправност. Досега работим със Златекс и съм меко казано разочарован, тъй като сервизът там не предлага качество. Дайте ми информация, съвет, контакти, с кадърни хора! Благодаря Ви!
  • Д
    От къде си ? 0887649258

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Очертаване границите на имот

TimTaylor: Ако имате някакви съмнения, потърсете съвет от специалист. Препоръчително е да знаете тези...

170 3

Съвет за използване на сграда

Здравейте ! Търся съвет за използване на сграда. Имам неизползваема сграда в отлично...

127 0

Договор за рента

Може ли няко да ми отговори на тези въпроси моля ви. Миналата година 2020 си получих рент...

144 0

Дайте съвети

solun1: Здравей. Това най-вероятно ще трябва да попиташ в Министерството на Туризма и Министерст...

81 1

С какво да засея неполивно място със площ от 6декара?

Теодора: Здравейте, и аз като Вас имам същите въпроси, ако желаете и имате идеи можем да сме си п...

233 2