рента

• M
    Здравейте имам питане понеже не съм наясно имах 7 дка земя като я продадох по независещи и спешни причини сега юли 2022г .Имам ли право да си взема рента за тази година или вече се полага на купувача на земята.Благодаря
  • W
    Истината е ,че рентата се плаща за стопанска година,която е от първи октомври до първи октомври.Ако новия собственик е уведомил арендатора,то рентата се плаща на него.Малко педерастка работа е продавач на земя да търси и рента,но все пак сме България.Точният отговор е ,че нямаш нито морално,нито правно основание,освен ако изрично не е уточнено при продажба.
  • L
    Имаш право.Ако си с годишен договор имаш правно основание.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

R

Билки, липов прашец

Стефан: Аэ правя липов прашец

434 3
R

Малини и ягоди

Здравейте,искам да попитам малко,който е на ти с нещата.Рентабилно ли е отглеждането на яг...

124 0
D

Двигател на Same Titan 160

Здравейте: Сблъсках се с ремонт на двигатела на трактора . Но никъде не откривам на колко...

67 0
Z
825 21
G

Сервиз

ДАНАИЛ: От къде си ? 0887649258

117 1