Съвет за избор на плуг - Lemken или турски

• A
    Колеги,да знаете някой да продава плуг лемкен 3х35 или турски 3х35 конвенционален,без предплужник?
  • F
    Аз съм с Рабе и съм повече от доволен.Решетъчен!
  • Z
    Може да спорите колкото си искате. Ползвам Лемкен, ползвал съм турски и български. Докато имам възможност ще ползвам само Лемкен. Уважавам избора на всеки.
  • O
    И двата са по добри от заветския на Раломекс-хора несте виждали по криви плугове от техните-и те са с турски части-само ги сглобяват в Завет-
  • B
    То ,защото много го говорите на времето какво е било ,та затова сега е така.Не е в моето поколение грешката ,а в това поколение ,което го е образовало и възпитало.На теб ти личи ,че и двете ти липват... Айде отивай си пий ракията и не занимавай всички с простотията ти.
  • P
    powremeto na moeto decstwo nyamashe kompyutri a imashe igri na ulicata za towa sega e taka . no i ti nesi po dobre oshte w 1-wiya red- Абе извинявай ама изобщо* те ни *прочетох коментара. * не ти* se pishi. aide hodi si igrai elektronnite igri geimarce milo
  • B
    Абе извинявай ама изобщо те ни прочетох коментара.Спряха на 2-рия ред.Айде научи се да пишеш и ела на лично съобщения пак ми се обяснявай.Ако ще говориш тъпотии с правопис на пешлеме ,то поне да не е тук ,защото надали колегата пуснал темата иска тя да бъде пълнена с твоите бисери?
  • P
    некоментирай за това което неси ползвал защото като гледам наборати в профила нямаш и 20 години а говориш за 80-те години за пазара в полша и за качеството на полските продукти . вчера си изцапал ръцете с масло а си седнал да коментираш работи които са ти многооо далече .а за лемкен несъм казал че са по зле от акпила защото съм имал и лемкен.не е голяма разликата в качеството . този акпил струва 14300лв. а за турските несим запознат за да ги сравня .но ти сигорно си имал и лемкен и акпил и турски а сигорно си с*руски**. не винаги името на марката го прави по добро защото-- имам мерцедес 2007година и опел 1996 познай кое се е развалило повече и кое го карам редовно из нивите без дасе е развалило ***а ти с какъв плуг ореш ** колко плуга си сменил и счупил та си толкос компетентен
  • B
    Ха ,в началото не погледнах надписа на отметателните дъски,но това е без значение ,защото същото по-горе важи и тук.Акпил е полска фирма ,създадена през 80-те и е известна в Полша с плуговете си с по-ниско качество и съответно по-ниска цена спрямо други западни плугове предлагани на полският пазар.Като качество е същият като турски плуг.... Пиши на кирилица.Не е трудно.
  • P
    tozi plug ne e turski be razbira4o baraban4o
  • B
    Ако смяташ ,че турския по нищо не отстъпва на лемкена значи си луд.Разбирам ,че си гониш интересите ,защото го продаваш ама поне не го подвеждай човека... Ама то и унлу и оверум също няма разлика ,нали...
  • P
    po nishto ne ostipwa na lemken/. prodawam ili zamenyam za redoseyalka s torownasyane
  • M
    Колеги,да знаете някой да продава плуг лемкен 3х35 или турски 3х35 конвенционален,без предплужник? Още един глас за Лемкен !
  • P
    още един глас за lemken-а и от мен
  • B
    Ако разполагаш с финансите за лемнек трябва да си луд да си вземеш турски... Ако имаш парите вземи си западният плуг.Ще ти спести главоболия ,повече време ще изкара и ще работи по-добре.Успех с избора.
  • N
    При лемкен трябва да се има в предвид цената на резервните части, НО работят в пъти повече като време

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнения за мотофреза Gardenia GD 17-M-MEGA с ремарке

Здравейте, Искам да попитам дали някой ползва Gardenia GD 17-M-MEGA с прикачено ремарке о...

139 0

Въпрос за дискова брана за малогабаритен трактор

Здравейте,колеги!Имам трактор 19 к.с. който тежи 1020 кг. и искам да му всема дискова бран...

403 0

Дискова брана Паллада 3200

nn: В нашето стопанство работим с такава брана, 4 метрова. Браната има много недостатъци. Ос...

828 1

Съвет за избор на култиватор

Ohluv88: Колега,само не купувай от Раломекс-Завет.Криви са,не работят равномерно.

1158 1

Каква е тази дискова брана???

: БД-2 ЦЕНАТА Е КАКТО СИ Я СПАЗАРИШ

2208 2