Обжалване по съдебен ред на недопустим слой за подпомагане!

• K
    Колеги, моля някой от вас ако е завеждал или обжалвал \"недопустимия за подпомагане слой\" в предходните години по съдебен ред да пише какъв е реда за това. А в най добрия случай ако някой от вас има спечелено дело в съда да ми препоръча добър адвокат за това! rnМного ще съм ви благодарен!
  • P
    Някой подавал ли е такова заявление? Мисля, да поискам такава проверка. Ще посоча всички грешки по НАРЕДБА № 5 (ОТ 10.03. 2010 Г. ЗА УСЛОВИЯТА ЗА ДОПУСТИМОСТ ЗА ПОДПОМАГАНЕ НА ЗЕМЕДЕЛСКИТЕ ПАРЦЕЛИ...) от некомпетентността на чиновника от Общ. служба. Въпроса е до кого да го пусна, за да съм сигурен, че няма да го смачкат и изхвърлят в коша, ако е само до местната Общ.Служба? МИНИСТЕРСТВО НА ЗЕМЕДЕЛИЕТО И ХРАНИТЕ ОБЛАСТНА ДИРЕКЦИЯ “ЗЕМЕДЕЛИЕ“ - ВЕЛИКО ТЪРНОВО 5000 гр. Велико Търново, бул. “България” № 25, тел.: 062/601 191, 624 119, факс: 062/600 850, e-mail: [email protected] До Началника на: ОСЗ………………. З А Я В Л Е Н И Е От ………………………………………………………. УРН……………………… име презиме фамилия УРН (ЕГН) телефон за връзка………………………….. Моля да ми бъдат измерени ползваните от мен БЗС за които декларирам, че имам правно основание за ползване съгласно чл.2а, ал.2 от Наредба №5/27 Февруари 2009г. Лично ще посоча на терен границата на БЗС на служителя извършващ измерването. Получените данни ще ползвам при подаване на заявление за регистрация за 2011 година. Данните от измерването ще ми се предоставят в цифров вид (*.shp). Данни за местонахождението на БЗС : № Община Землище Номер на ФБ НТП на БЗС Приблизителна площ на БЗС Правно основание ДАТА:…………………… Подпис:………………….. Дата на подаване на заявлениетов ОСЗ подпис на заявителя Извършил измерването: Присъствал на измерването: Име и длъжност Подпис Име Подпис: дата на измерването ……………2011 година Предал: Приел данните: Име и длъжност Подпис: Име Подпис: дата на предаване ……………2011 година
  • G
    скоро чух един от нашата служба да казва по телефона на някои.........тази година на нас се падна честа да раздаваме парите....
  • P
    Направо в Съда ли? Има си процедура за обжалване. Аз също обжалвам и съм бесен от некомпетентността и немарливостта на проверилия ме от Общ. служба. Според него, не може да има дърво в пасище(при условия, че наредбата им позволява) Не можело да има изсъхнали дървета(наредбата им допуска 30%) в стара градина. Не можело да се коси на ивици(наредбата ни задължава да пазим терасите и да не ги косим) До единия блок хич и не отишъл - преценил че не се работи и така и отбелзал, без да иди и да види. Ливада косена и балирана всяка година - не била влизала машина от години и нямало следа от човешка дейност Следва преглеждане на снимките направени от него, от други хора и решаване на спора. А до блока дето не е ходил, кво ще преглеждат (като последните снимки са 2010)?! Наистина трябва да има начин за наказание на такива, дето с лека ръка зачеркват целогодишния ни труд!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

324 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

405 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

225 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

316 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

779 0