Проблем в ОС-\"Земеделие\" Пазарджик

• P
    При подаване на декларацията си за правно основание за стопанисване на земеделска земя по чл. 70 се оказва, че друга фирма е декларирала около 1200 дка от земята, която аз съм наел от собственици или наследници. Платил съм авансово наема за следващата 2013-2014 стопанска година . Моите договори са едногодишни за 2013-2014 г., а пък в ОС „Земеделие” - Пазарджик са приети дублажни договори на конкурентна на мен фирма, едногодишни за 2012-2013 стопанска година. Всички мои наемодатели са уведомили устно и писмено фирмата, че не желаят подновяването на договор за периода 2013-2014 стопанска година. Г-жа Димитрийка Кратунчева, директор на ОС „Земеделие” – Пазарджик, извести мен и други арендатори, че всички договори от 2012-2013 стопанска година са в сила за нов едногодишен период – и тази Заповед я е получила предишния ден по телефона от МЗХ. Също така, публично ни уведоми, че това е начинът, по който министерството си отрива ръцете с нея. Вследствие на това, всички дублажни договори автоматично стават „бели петна”.
  • T
    Няма ли подписване на споразумение за комасация във вашия район?
  • I
    . Също така, публично ни уведоми, че това е начинът, по който министерството си отрива ръцете с нея и обяви заседанието за закрито- не даде възможност на никой арендатор да се изкаже! г-жа Кратунчева не се държи професионално и гледа интереса на големите арендатори за жалост го знам от личен опит ако има и други колеги от Пазарджик да пишат
  • I
  • P
    . Също така, публично ни уведоми, че това е начинът, по който министерството си отрива ръцете с нея и обяви заседанието за закрито- не даде възможност на никой арендатор да се изкаже!
  • M
    Привет, Г-жата Кратунчева така те е пуснала по пистата, че няма къде да спреш. Няма такъв филм - всички договори 2012-13 се продължават автоматично. Има анекси ( евентуално) към договорите !!! Бели петна могат да станат, ако никой не е подал заявления декл. по чл.69 и/или чл.70. При дублажи на земите трябва да Ви извикат и проверят правните основания за ползване. Послушай колегата и започвай да разлайваш кучетата докато е време. Успех.
  • M
    Привет, Г-жата Кратунчева така те е пуснала по пистата, че няма къде да спреш. Няма такъв филм - всички договори 2012-13 се продължават автоматично. Има анекси ( евентуално) към договорите !!! Бели петна могат да станат, ако никой не е подал заявления декл. по чл.69 и/или чл.70. При дублажи на земите трябва да Ви извикат и проверят правните основания за ползване. Послушай колегата и започвай да разлайваш кучетата докато е време. Успех.
  • S
    Колега в тая държава, освен телефонни обаждания има и закони. Накарай я тая умница това уведомление да ти го направи писмено, и я пусни на пистата, то ест в съда. Със добър адвокат, зад гърба си ще постигнеш чудеса и ще я накараш да се съобразява с теб. Действай смело, иначе губиш.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта