Цена на пшеницата и добиви - 2013

• I
    Колеги нека както всяка година, и тази да имаме тема, в която обсъждаме цената на пшеницата.rnНека пишем тук какви са прогнозите за цените на пшеницата от реколта 2013, кой какви добиви изкарва в различните краища на България, какво предлагат търговците, и какво търсим ние като цена на пшеницата.rnrnУспешна жътва и цени на зърното !
  • A
    Здравейте Колеги, Може ли някой да ми каже актуална цена на пшеница в регион Варна? Предварително Ви благодаря !!
  • J
    Колеги, каква цена предлагат за пшеницата........................някой продавал ли е скоро?
  • G
    Днес фактурирах на Севан 340лв/т (то вече ДДС няма )
  • J
    Колеги, каква цена предлагат за пшеницата........................някой продавал ли е скоро?
  • N
    Щото явно са некви нереални ............. затова извинявам се че обиждам но аз гледам само тема и сега ако не ме беше светнал нямаше да разбера .......
  • R
    Странно защо в темата за цена на слънчогледа коментирате тази на пшеницата , а тук - тази на слънчогледа....................
  • D
    Колеги някой да знае цена за Добрич последно преди празниците беше около 640лв.т
  • H
    Къде остана темата за цена на слънчогледа? Или вече всички са продали и няма нужда от нея? Аз още си имам едни 80-90 тона и ме интересува цената...
  • N
    Изобщо има ли някакво размърдване на цените и някой давал ли си е зърното на тези хора ,който реално са кожодери и как така не падна цената на хляба много ми е интересно .... ми сега с какво ще го правят като няма с какво да се прави брашно има ли раздвижване в цените или да чакаме да им свършва брашното
  • M
    Колега,нямам нищо против продукта,който предлагаш;дори съм сигурен,че е добър,но..... Нека се уважаваме и да не спамим темата,а тя наистина е важна-става въпрос за материализирането на труда на хората;тях в тази тема ги вълнува цената на продукцията им.Не се обиждай.
  • V
    Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производство на органична тор насипно за листно подхранване и гранула за основно торене.тел. 0884799337 ПРЕДИМСТВА НА ПРОДУКТА - минералните торове,както и композитните се усвояват от растенията с 30-40 процента т.е. при съдържание на полезни елементи(N , Ph, Ka) 20 % ше се усвоят не повече от 7-8%,а в съшото време предлагания от нас продукт се усвоява от растенията 100 %.Действието на минералните торове е краткосрочно,действието на нашия продукт е дългосрочно.При използването на минерални торове се образуват химични съединия , които са вредни,а понякога и опасни за здравето на човека.При нашия тор няма този проблем
  • M
    Колеги за район Монтана някой да сподели цените на пшеницата и ечемика как вървят
  • M
    А в момента колеги как е цената на пшеницата има ли повишение?
  • I
    Папас олио дава 340лв в момента.
  • S
    В Добричко 370+ ддс. в момента

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

228 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

980 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1606 2