Направа на навесна щангова пръскачка

• B
    Здравейте. Искам да ви покажа как сам си направих 10 метрова пръскачка заедна със кардана за около 400 лв.\r\nКупих си 3 бутална помпа от панаира за прикачане към мотоблок,20 бр дюзи. манометър, малко винкели+ налични,боя,ВиК части ,каре от кардан и полски фиат -подарък,бидон 280 литра . Помпара си има резулатор да си донастройваш налягатето за да можеш да си калиброваш пръскачката като хората. Има 1 година гаранциа и резервен комплет уплътнения.\r\nhttp://vbox7.com/play:cec31ce3bb\r\nhttp://vbox7.com/play:46f49d65b6
  • S
    От къде мога да си купя такава помпа ?
  • F
    Здравейте, Пръскачката продава ли се?
  • P
    Добре , се е получило наистина , и моята е правена само , че е на шаси с един тон бидон и 12 метра крила. Помпата ми обаче е за смяна , можеш ли да кажеш цена на тази и от коя фирма си я взел ?
  • C
    Можеш ли да споделиш параметрите на отделните части ?
  • S
    може ли нещо повече за помпата- тт данните,какво налягане дава,доставчик.
  • B
    3 бутална. наистина чертае на места повече .Пръска навсякъде но времето беше мн. топло и там където не се застъпват двете струй съхнеше почти моментално
  • I
    Колега,щангата трябва да я дигнеш по на високо.Ако прегледаш клипа ще видиш че дюзите ,,чертаят'' на асфалта.Там ще имаш повече препарат,и то доста.Помпата ти с бутала ли е или е мембранна?
  • B
    18 декара картофи и 2дка тикви. Картофите са на 2 ниви така че бидона за сега ми стига,а за ограничителите на крилата знам към края на май като пръскам за хербициди ще ги направа
  • I
    Колко декара възнамеряваш да пръскаш с тази пръскачка ? Доста добре си я направил , но жалко за този , който ще кара трактора.
  • V
    Браво! Само в краищата на крилата трябва да поставиш по едно ресорно желязо завито назад като полумесец за да се опира то в земята при разлики в терена а не да ти чупи крайният разпръсквач, ще ти се опират някой от краищата при неравен терен ВЯРВАЙ МИ!!! При големи разлики в терена можеш да счупиш цялото крило на пръскачката, линията на разпръсквачите трябва да е поне на 75-80 см над земята
  • G
    Браво!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Торачка Кун 40.2-хидравлична

Моля за мнения от колеги,т.е предимства и недостатъци,защото ми предстои покупка.Има дилем...

139 0

проблем

Спас: Колега нямам такава помпа но мога да ти дам идея за да скочи дебита на водата значи сее вд...

529 2

Здравейте колеги как да разбера колко хвърля пръскачката на декар.

proba: Не съм ти колега, но тъй като колегите ги е срам (от теб) да ти отговарят, ще опитам от об...

630 2

Турска торачка АGRIUMA

Торачката е 1200 литра с два диска.Колко метра покрива,коя таблица се гледа за настройка з...

244 0

Навесна вентилаторна пръскачка Agromehanica AGP 440 L с кули от двете страни

deo_79: Някой от вас закупил ли е тази пръскачка и здраво ли пръска?Споделете вашите впечатления з...

426 1