проблем

• M
    зд имам проблем с пръскачката налягането скочи много от 20литра качи 40 60 литра на декар АРАГ ИТАЛИЯ ИДЕИ ДЕБИТОМЕР ЕЛ КЛАПАНИ БАЙ ПАС ОТ ДОБРИЧ СЪМ НЕ МОГА ДА НА МЕРЯ СЕРВИЗ ЗА АРАГ ПОМПИ
  • Г
    Здравей колега, ако си с електрически клапани (предполагам араг браво 180 или 180s) проблема ти е в дебитомера или мастер клапана преди него. Фирма Екоал в Силистра се занимават с араг. Имат кадърни маистори. При мен са идвали на място. И аз имах проблем с нормата и след смяна на дебитомер се нормализираха нещата.
  • С
    Колега нямам такава помпа но мога да ти дам идея за да скочи дебита на водата значи сее вдигнало налягането на помпата ако е с електронен клапан търси там проблема доколкото набързо разгледах из нета има и механични клапани и електронни трон е фирмата в търново

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

П

Торачка Кун 40.2-хидравлична

Моля за мнения от колеги,т.е предимства и недостатъци,защото ми предстои покупка.Има дилем...

329 0
C

Здравейте колеги как да разбера колко хвърля пръскачката на декар.

proba: Не съм ти колега, но тъй като колегите ги е срам (от теб) да ти отговарят, ще опитам от об...

934 2
L

Турска торачка АGRIUMA

Торачката е 1200 литра с два диска.Колко метра покрива,коя таблица се гледа за настройка з...

367 0
D

Навесна вентилаторна пръскачка Agromehanica AGP 440 L с кули от двете страни

deo_79: Някой от вас закупил ли е тази пръскачка и здраво ли пръска?Споделете вашите впечатления з...

569 1