ГРЪБНА МОТОРНА ПРЪСКАЧКА ЧИФАРЕЛИ М3А съвет

• K
    Търся съвет за гръбна моторна пръскачка Чифарели.Купих я сега и не съм запознат.Може ли някои разяснения как се работи с нея.Струва ми се ,че не пръска струята на повече от 3метра и като вдигна тръбата вертикално не пръска разтвор на високо,а само въздух духа.Иначе работи добре и има мощност.Ще съм благодарен,ако ми разясните подробности.
  • P
    Към нея трябва да има упътване.Резервуарчето за препарат трябва да бъде плътно затворен защото част от въздуха влиза в него, създава някакво налягане и по този начин избутва разтвора.За да пръска на три метра вероятно сте поставили фунията на тръбата за пръскане и сте навили в нея разпръсквача.Те се използуват за близко пръскане/лозе,картофи/, струята е по-широка и не така силна за да поваля растенията.За по-далечно пръскане на тръбата за пръскане не се поставя нищо.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Торачка Кун 40.2-хидравлична

Моля за мнения от колеги,т.е предимства и недостатъци,защото ми предстои покупка.Има дилем...

139 0

проблем

Спас: Колега нямам такава помпа но мога да ти дам идея за да скочи дебита на водата значи сее вд...

529 2

Здравейте колеги как да разбера колко хвърля пръскачката на декар.

proba: Не съм ти колега, но тъй като колегите ги е срам (от теб) да ти отговарят, ще опитам от об...

630 2

Турска торачка АGRIUMA

Торачката е 1200 литра с два диска.Колко метра покрива,коя таблица се гледа за настройка з...

244 0

Навесна вентилаторна пръскачка Agromehanica AGP 440 L с кули от двете страни

deo_79: Някой от вас закупил ли е тази пръскачка и здраво ли пръска?Споделете вашите впечатления з...

426 1