Посадъчен материал? Ягоди и Малини.

• G
    Моля ако някой разполага с координати на фирми за посадъчен материал, по специално ягоди и малини нека сподели.Има доста обяви из нета, но повечето са просто ентусиасти които продават разсад и са някак съмнителни.Благодаря
  • B
    Аз също взимам разсад от Примо Тисели и също съм доволна! Някой отглеждал ли е мадлен,ако какви вкусови качества има и лесно ли се бере ,защото клерито много лесно се бере.
  • A
    Здравейте, предлагаме посадъчен материал от ягоди сорт Полка и Клери, малини сорт Херетидж, Мийкър, Люлин, Полка и Виламет, Тайбери и Къпина, Черна и Червена боровинка. Придружени с фитосанитарен паспорт, фактура и договор.
  • V
    Продавам разсад за малини сорт Мекер директно от производителя.За повече информация тел.... 0888754588/ mitko 0893773563
  • H
    продавам разсад ягоди сорт полка 10ст.бр. 0887784789
  • M
    Здравейте, обръщам се към производителите на разсад ягоди. Имам сайт който излиза на 3 място в гугъл за ключовата дима "разсад ягоди", на 6 за "сортове ягоди", на 5-6 за димите "елсанте", "антеа". Пенеже фирмата за която го правих вече не се занимава с това, а клиенти постоянно звънят да търсят, предлагам на да поставя телефоните на вашата фирма. или рекламно каре в страничната лента на сайта. Саита се казва www.ves-kom.com. Звънете на телефон 0988950623
  • K
    Да,получих ти съобщението Стела.Проблемът засега е това,че няма да можете да ми дадете фактура,с която да кандидатствам за помощта,която се предвижда за производителите на ягоди и малини.Нали знаеш,че фактури се признават само от лицензирани производители на пос.материал. Що се отнася за фирма "Тиселли", не получих все още отговор.
  • P
    Колега, аз от години работя със разсада на Примо Тиселли и съм много доволна, от там можеш също да си закупиш хубав найлон и капково.
  • S
    Кадир, получи ли съобщението?
  • K
    Колежке от кой регион сте, и ако е възможно дайте някаква оферта за ягодите "МИС".Дали са подходящи за северна България.Може да ми пишеш и на "лични съобщения" или на"kadir59@mail.bg".Ако някой колега разполага с някаква информация или линк за този сорт,моля да сподели!
  • S
    В момента няма в наличност!
  • A
    колега расада и е ок.споделям от опит .ходил сам на базата им
  • K
    http://www.tisselli.com Преди малко направих запитване до тази фирма,относно възможността за закупуване на разсад за ягоди през пролетта,по ел.поща.Ако има колеги,които познават тази фирма нека пишат.Приемам и други оферти.Трябват ми около 20 000 бр.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта