Измама с разсад ягоди

• Й
    Здравейте, не знам дали това е мястото, но целя да предпазя колеги, които възнамеряват да засадят ягоди и си търсят разсад. Ако искате да нямате неприятности НЕ купувайте онлайн разсад от Ненчо Богоев. Изключително некоректен човек, чиито действия граничат с измамна схема. Преведох пари по банков път, след което получих неотговарящ на описанието разсад, който загина на 50%. Но още по-лошото е ,че не изпрати всички договорени бройки, които вече бях платил. Последваха нелепи оправдания и невдигане на телефона. Ако все пак решите да купувате, отидете на място, иначе по куриерска компания, рискувате да последвате моята участ.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Изграждане на напоителна система за нива без ток

docata: Наистина ли няма кой да вземе отношение?

268 2

Започване на собствен бизнес с ягоди, малини, къпини, боровинки, касис...

[email protected]: Станете член на Асоциацията на малинопроизводителите и ягодоплодните

3299 1

От къде да намеря качествен разсад за малини и къпини?

dimitrinatodorova: И аз се интересувам от къпини без бодли

6755 8

Кога могат да се пръскат малините със Стомп нов?

abris1vr: И аз питам същото. Никой ли не го е правил?

2412 3

Мога ли да кандидатствам по проект?

Здравейте, имам засадени 5 декара малини от есента, мога ли да кандидатствам по някакъв пр...

1872 0