Изкупни цени на угоени телета в момента!

• N
    Колеги как са цените в момента? С наближаването на байрама имали повишено търсене и покачване на цената?
  • I
    Някой да знае дали изкупуват телета . имам 5 телета и няма търговци само лъжат . моля за някакви кординати за клане или за отглеждане . телетата са ми над 250 кг до 350 . три женски и две мъжки .
  • M
    Съдбата ни е Продават се мамо бели манастири
  • M
    Съдбата ни е Продават се мамо бели манастири
  • Q
    Моето семейство също отглежда телета и вече 2месеца неможем да намерим пазар, Мисля, че по-зле от нашите животновъди няма никъде :( Не стига, че няма никакво производство, ами и малкото което е, го убиват.Жалко, но факт, че живеем в толкова жалка държава !
  • A
    АХМИ–прати ги тия тьрговци при мен бе колега.Аз и на 3,00 лв сьм сьгласен,щото тука никой не дава повече от 2,80.
  • A
    пазарих се с наши тарговци,исках и 3.20лв стигнахме до 3.10 лв.но не и ги дадох.
  • V
    Здравейте,все още нямам опит в отглеждането на животни,но съм решил сериозно да се занимавам.По-точно искам да гледам телета за месо.Разполагам с 100-на декара пасища,намиращи се в балкана.Смятам да започна с около 20-25 телета.Въпросите ми са няколко - кога е подходящият момент да се вземат телетата,по колко храна на ден щте им е нужна(само с паша става ли),могат ли да се отглеждат на открито,тъй като става въпрос само за летния сезон.
  • A
    Звьнях на този Нено,но както и очаквах 2,80 и купува само от близките села,не от цяла Бьлгария.Пак на камьк.
  • S
    0895 613109 Нено.Сивлиево..изкупува на 3 лв. кг.
  • A
    Бурди,от кой район си,колко телета и кви килограми?Да знаеш ,че положението с намирането на пазар за животни е трагично.Не искам да те отчайвам,но е факт.Аз 8 месеца тьрсих пазар и чаках удобен момент да ги продам,но вьпреки това не намерих тьрсената цена от мен.Но ако са ти добри телетата и са поне 10 бройки,ще ти дам телефона на този на който аз ги дадох.
  • A
    Ринтрейд!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))))))))))))Смях,смях ,смях.Изисквания за количество,килограми и още кво ли не ,а цена-2,60-2,70 ,СМЕШНИЦИ)))))
  • M
    Търговия с дребен рогат добитък и едър рогат добитък.внос и износ на живи животни.Изкупува не на агнета,телета и други Изкупуване на агнета,телета, крави и др. на живо ”Ринтрейд93”. Моля за повече информация се свържете с нас на посочените телефонни номера поради факта,че нямаме възможност да проверяме често пощата си. Телефон: 088 836 0565 Телефон: 089 935 9190
  • B
    Колеги кажете фирма или частник , който изкупува угоени телета
  • N
    Андрей положението ни не е случайност или съдба.Всичко е целенасочено и с умисъл.Така е угодно на някой богопомазани люде.
  • A
    Ей на това му се казва защита на родните производители.А не като тьпата ни дьржава която не дори не ограничава вноса на сухо мляко и 15-20 годишни замразени меса.ЕВАЛА ТУРЦИЯ)))ВЗЕМЕТЕ БАТЕ БОЙКО НА НЯКОЛКО СЕМИНАРА ПО ЗАЩИТА НА РОДНО ЖИВОТНОВЬДСТВО.ЩОТО НАШЕТО ЖИВОТНОВЬДСТВО ВЕЧЕ МОЖЕ ДА СЕ СЬБЕРЕ В ДВОРА НА КЬЩАТА НА МИРОСЛАВ НАЙДЕНОВ!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

233 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

984 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1608 2