Изкупуване на заешко месо

• Z
    Здравейте \r\nЗнам че някъде в форума има отговора по които искам да питам но от дни не мога да го намеря ...Въпроса ми е такъв:Ако имам много зайци и искам да продавам месо и да имам някакви доходи от там къде мога да ги продавам на едро ( не на по 1-2 заека а примерно по 100-200 примерно ) и как може да се лицензира ферма за зайци
  • И
    Проданам един заек. Много игрив.
  • S
    много слабо даже не си заслужава
  • S
    И къде е тоя пазар, всеки търси свинското имам 150 заека и сам си ги ям :D
  • B
    Колеги, знам, че не е тук мястото да питам, но все пак... някой знае ле как стоят нещата с изкупуването на кожите? Трябва ли допълнителна обработка на кожата и каква е тя?
  • K
    Много хора знаят,но никой още не е изнесъл.Ако има някой да изнася-няма да ти каже как става.Те истинските бизнесмени я имат България за по зле от страна от Третия свят така наречен.Заради бюрокрацията и рушветите.
  • Z
    Четох в нета че много други държави се интересуват от заешкото месо, някой знаели как става връзката с тези хора от чужбина?
  • Z
    Те зайците са си още 3 но имам 1 приятел и иска да инвестира в това и за това питам
  • L
    не пада цената при много броики а се вдига.пазар има заици няма.
  • T
    затики, ти нали имаше само 3 заека? вярно е че въпроса е "ако", ама все пак да питам
  • K
    В момента мисля че никаде не взимат.Даже и в кланиците.можеш да регистрираш животновъден обект но никой няма да ти разреши да продаваш ЛЕГАЛНО.Това е един от проблемите-колко повече продукция си произвел или имаш за продаване толкова по и пада цената.ИСАМО ДА ТЕ ОРИентирам ще ти кажа че в момента се намират на доста места зайци над 3 три килограма по 3 лева за кило живо тегло.Не пиша че ги взимам по толкова пари-просто дори и на мене не ми трябват зайци в момента-имам предостатъчно.
    • М
      Аз имам много зайци продавам з 300 на месец пазар има зайци няма

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Зайци

Колеги с каква ваксина ваксинирате, зайците, че в селото започнаха да умират. Или дайте с...

93 0

Търся зайцевъди по мярка 6.1-био 2014/2020

Привет колеги.Ние отглеждаме зайци и кандидатсвахме по марка 6,1 през 2015год. Бяхме вписа...

169 0

Умряха ми зайчета на 10 дни

Здравейте! Имаме малки зайчета-6 на брой (Белгийски великани),родиха се на 6 ти , живи и з...

203 0

Заек - очна инфекция

Здравейте, имам домашен заек, на който едното око започна да сълзи. Предписаха ми капки Ци...

318 0

Пазар за зайци

: Боримес изкупуваха зайци.

1667 1