застраховки финансирани от ДФЗ на плодове и зеленчуци

• K
    Вече трета година ,от ДФЗ отпускат безвъздмезни средства за застраховане на плодове и зеленчуци. В тая висикосна, градобитна година е добре да се подсигури човек.
  • K
    Линията е отворена.За консултации- 0878299413- Вайбър.
  • K
    От тази година се въвежда нова схема.ДФЗ поема 65% от стойността на застраховките.Все още има неизяснени неща и няма договори между ДФЗ и Застрахователите.
  • T
    Здравейте, аз втора година ползвам помоща. Производител съм на плодове, в Силистра става много бързо. При това контрола се прави съвместно с РА Разград. За тази година са решили измерването на площите да е преди сключването на договора което е по добрият вариант. Цялата процедура от подаване на документите до получаване на удостоверението не е повече от 7-10 дни, За миналата година имах щета която ми беше изплатена Дай боже тази година да не мине нещо
  • K
    Колеги, трета година правя тези застраховки.През първата година, 50% от тези застраховки в национален мащаб минаха през мен. Работил съм със дирекциите Плевен,Ловеч ,Варна и Пловдив. От тях, в Плевен имат перфектни служители и в рамките на 1-2 дни, (при редовни документи на земеделеца), ходят измерват площите и издават удостоверението необходимо за застраховката. За конкретни казуси ми пишете лично съобщение , или ми звъннете на телефона в профила.
  • K
    http://www.fermer.bg/%D1%82%D1%8A%D0%B9-%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D1%81%D1%8A%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE-%D1%83%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE-question252.html Прочетете и коментара под писмото ми до ДФЗ,и ще ви стане ясно дали си струва да си хабите пари,време,нерви и толкова стрес за тази \"чудесна финансова подкрепа\" на държавата.Между другото вече имам около 30% щети от поройните дъждове,които няма да бъдат обезщетени поради това,че не съм ги застраховал на време.
  • C
    колега даи по подробно инфо имам домати и орехи ,миналата година застрахователя ми застрахова само орехите а доматите каза че не може

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

210 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

291 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

141 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

284 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

701 0