Колко декара угар можеш да декларираш

• A
    Колеги, някой знаели колко декара угар можеш да декларираш по СЕПП?
  • N
  • A
    az moita edvam otkrih hova--ama kirilicata mi izcezna i nemoga da pisa na latinica
  • K
    [banan-kufee]
  • M
  • E
    Само не разбрах защо му е трябвало на човека сам да си отговаря - сигурно, за да си посъживи и подкара темата?Е, добре си я подкара и стигна до всичко друго, но не и до отговор И все пак да поотговря: не знам да има ограничение за угар (може и да има), но знам че една и съща площ не може да се декларира 2 години поред като угар.
  • K
    like a boss
  • I
  • M
    Друго си е да имаш няколко регистрации и да пишеш,да пишеш... ,кофти когато сбъркаш,но...правиш още няколко регистрации и пълен напред и така хем темата върви в желаната посока,хем началниците доволни!
  • V
    ХАЙДЕ НА ПЪРВА СТРАНИЦА!
  • M
    Във Форума имаше нужда от такава случка !!!Беше станало малко тягостно!Каквото и да е АХМЕДОВ е отличник ...
  • V
    извинявам се но ми домъчня за темата - скриха я много назад
  • K
  • S
    Difimi!!
  • D
    Да наистина е много смешно Ама ако се замислите малко то целият ни форум е голям майтап!!Много хора са капацитети по всичко!!!Не може счетоводител да ме съветва как да платя най-големите данъци нито агронам да ме убеждава че да работя земята няма смисъл!!Това ми звучи като адвокат на когото плащам да ме защитава а той ме праща в затвора и казва такъв е закона брато !!Май е тъпо нали [:duel:] Така че голям смях пада тука !!Прави сте !!!
  • S
    Поне се посмяхме от сърце! А смехът бил здраве!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Фермер, оправете си сайта

proba: Fermer, пуснахте новината, но вижте какво сте написали: ""Навес не се изисква само за пас...

136 0

ФУ за ЗП

ciko: da sama si otgowori ,kogato e zakrito ili obosobeno mqsto se iziskva kasow aparat.mojesh b...

264 2

Какво прави БАБХ, под ръководството на Д. Илиев?

Zevs: Съществуват глупости, които е способен да изкаже само глупак, Подобно на това същество И...

368 1

Прекъсване и възобновяване на дейност и субсидии

proba: Питай министъра Порожанов на МЗХ. С тях комуникацията е жестоко ограничена. Не обичат да...

467 3

Продължаване на договор с пасища от ОПФ

proba: Виж чл.37 на ЗСПЗЗ. С предимство е ползвалия пасищата, за следващото разпределения. Пак з...

465 2