Мярка 112 ( Млад фермер ) - кандидатстване през 2012г.

• K
    Здравейте колеги!!! искам да ви попитам как мога да кандидатствам по мярка 112 ? Какво се изисква от мен,какви документи! Моля който е по навътре в работите да пише! Благодаря предварително!!
  • C
    Отиваш в съвети по земеделието във Враца. Намира се в зградата на старото ВИК и там щети кажат всичко. Проекта го правят те и е безплатен само ,че трябва да побързаш защото може би вече си закъснял. До колкото разбрах по мярката ще приемат само вече подадените от преди проекти успех.
  • A
    И да ги редува-----и ще стане програмата!!Не трябва да има и задължения към НАП!И постепенно да си увеличава площите-обработваеми с култури!!!!!Това е така---като започнеш,да не се откажеш,а да се развиваш и нарастваш като по голям земеделец и да създадеш голямо стопанство!!!!!!!!!!
  • S
    napi6i v google iziskvaniq po mqrka 112 i 6te vidi6 vsi4ko koeto ti trqbva no minimuma e 2 ikonomi4eski edinici sredno obrazovanie i ako te udobrqt do 5 godini ne razvie6li o6te 3 ikonomi4eski edinici 6te vry6ta6 parite
  • A
    после ще се оплакваш като онази мацка от Враца с овцете--ама тя е на 37г.!!!! Трябват ти и договори за арента---а тези договори са скъпи,плащат се нот.такси.........и като не си поддържаш имотите/земите в добро състояние........и ще те изключат!!!!А за да ги поддържаш--трябва или ти да бачкаш с ботушите и ръкавиците или да плащаш на някакви мързеливци и да се ядосваш с тях---а повечето работници обичат да пият бира,ракия,вино и нищо нестава от тях!!!!!! Мнението ми е,че само няма да се оправиш----трябва някой да ти помага,ама дали ще има време да се занимава????????????
  • I
    zavisi s kakvo shte kandidatstvash.nai dobre idi v saveti po zemedelieto i zadai vaprosite si tam,makar 4e i tam nqma da ti dadat cqla informaciq!az minavam po tozi pat i se uverqvam 4e nikoi ni6to neznae i vseki si pravi kakvoto si iska,i ako nqmash nqkoi vatreshen 4ovek nqma kak da stane!Pojelavam ti uspeh
  • L
    Има прозорец за приемане на документи, но май не се знае колко пари ще пренасочат
  • G
    Отиди в службата за съвети в земеделието . Там ще ти обяснят подробно . Хубаво е да се регистрираш като земеделски производител колкото се може по късно , защото мен ме въртяха много с проекта и може да изпуснеш сроковете.(ако си регистриран повече от 14 месеца мисля ,не можеш да кандидатстваш). Но тази програма тръгна ли вече ?
  • K
    Колеги никой ли няма удобрен проект по мярка 112 ??? Нека които знае какъв е реда да пише,всяка информация е добре дошла!
  • A
    за да се регистрираш по наредбата--трябва да заявиш какви имоти обработваш и да ги очертаеш от 01март в областната служба--попълваш едни бланки-площ-местност-ха-култура!!! Това ти е първата стъпка--след това по Наредба №3 и почваш осигуровки да плащаш!!!!!!!!!!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

213 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

293 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

143 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

286 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

703 0