Препарати за дезинфекция на обори

• M
    колеги даите информация какви препарати използвате за почистване и дезинфекция на помещенията на животните си
  • C
    Митко,каква е фермата,какво е оборудването вътре,какви са стените,пода и т.н....?И уточни какво ще правиш-ще миеш грубите замърсявания,ще ползваш ли водоструйка?И за дезинфекция или за деЗинсекция става на въпрос,колко време може да бъде след това празна сградата...? Когато отговориш на тези въпроси,може да получиш качествен съвет...препаратите не са най-важното в случая,важна е схемата и начина на изпълнение...!
  • K
    С добри препарати работят професоналните фирми за дезинфекция. Аз самата съм ползвала Бран Инсект ЕООД в едни наши обори за овце където преди две години имахме много амам много бълхи и останах доволна, но е важно да са добре почистени самите обори преди дезинфекцията а и да се обработят самите животни. Е с фирма е малко по-скъпо, но честн не ми се занимаваше на мен с тая работа, а и все пак са си химикали това и трябва да знаеш някои специфики
  • i nqma balxi ot formalina li
  • V
    И аз съм с формалин - бълхите само към него немогат да изградят имунитед
  • пробвай с формалин, но задължително с предпазни сердства!
  • C
    иди на аптеката и там ще ти препоръчат може и със сода може и с вар
  • kolega az rabotia samo s vestfalia te sa nai dobri v bransha imam tel na mom4eto koeto se zanimava s preparatite za dezinfekcia ako iska6 mu zvanni tel e 08884247417 kazva se emil dano ti pomogne
  • mitko da ti kaja az obezparazitqvam samo s soda kaustik

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Построяване на козарник

Здравейте, понеже увеличаваме капацитета на стопанството и ни е нужен вече голям обор с вс...

147 0

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

441 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

624 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

259 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

896 2