Цена на слънчогледа!

• T
    Колеги, време е за жътва на слънчогледа. Някои приятели даже започнаха. Нека коментираме цените и на тази култура. Спекулират се цени около 300лв/тон. Поне знам за такива зделки на зелено. \r\nУспех на всички!
  • Iskam da znam ako dam kaparo za 15000mt slanchogled i zapocna da iztegliam po 200/300mt na kakva cena moga da go zakupia. pod 600lv. 0886849915. imam kopuvac ot Serbia. idva na 18-tti 02.2010.
  • То май нашто търговче се регистрирало като "kukumicin" и досажда в чата... .То kukumicinчето май сделка за слънчоглед няма да може да сключи!!! [angry]
  • хайде бе търговчето,нали си голям търговец...,то на приказки и аз мога баровец
  • и аз така мисля,кажи даваш ли 600+ да видим дали сме анонимни
  • Колега,ти който си голям търговец защо си анонимен,а имаш и претенции...Легитимирай се и си дай кординатите,пък колегите защо да не се свържат с теб! [banan-kufee]
  • НЕ СЕ БЪЗИКАЙТЕ,ТО ВЯРНО,ЧЕ АНОНИМНИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ СА БЪЗИК КЪМ НАС,НО
  • Айде и от мен 300 тона на тази цена.
  • Oпааа! И от мен още 1300т на тази цена 600+.
  • Kolega davash 600lv+DDS i imash 2500tona slanchogled
  • Добър ден имаме желание да започнем изкупуване и износ на слънчоглед. Но желаем да работим коректо и директно с производителите ! Моля да представите актуално исканите от вас цени за тон! И евентуално ,как да се свържем с проявилите интерес !
  • davat mi cena 555 l/t
  • I
    Впрочем защо иска постояно регистрация???
  • Tова с "1200 цирея да....." бях аз,сега съм регистриран(взех си забележка от lesolaminat).Някой може ли да каже нещо по темата??? [lud]
  • L
    Не съм специалист по темата,но защо пишат анонимни.
  • 1200 цирея да ти излязат..

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

394 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

439 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

1129 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1679 2