Цена на тор - 2012

• I
    здравеите колеги искам да ви попитам колко пари е един чувал тор заштото скоро ште купувам
  • L
    На 130, но мога да си я взема и сам, ако ще ми излезе по-евтино.
  • B
    Колега,на колко километра от Димитровград искаш да ти се достави тора?
  • L
    На каква цена мога да взема от завода 15тона амониева ?
  • K
    Как няма да може от неохима,ако ти близко завода, от там можеш да вземеш,плащаш си тора и даже транспорт може да ти осигорят но за твоя сметка,иначе други дистрибутори на торове има много,повечето се фирми които предлагат семена и препарати за РЗ,търси си фирма от твоя раойн,че по малко транспорт да плащаш до базата си,иначе не ми е проблем да ти дам кординатие на фирмите с които аз работя.
  • L
    Колега, говорих за магазина пред Неохим Димитровград(грешката е моя че не съм пояснил). От отговора ти разбирам че не мога да отида да си натоваря от завода един камион. Ако е така кажете някоя фирма която може да ми достави.
  • I
    Приятели дайте някаква цена за НПК 15-15-15, има повишение ,румънското е на 850 без ДДС
  • K
    Много ти е странен въпроса. 15-20т от някой малък магазин(агроаптека),дали продават толкова ,има фирми които доставят директно от завода и цената им е по ниска от тази в агроаптеките,но за 15-20т отстъпка няма да ти направят. А и транспорта ти си го плащаш.
  • L
    Има ли значение за цената разфасовката(50,500,1000)? Чувал съм че ако вземеш от магазина отпред цената е една, но ако ти натоварят камион от вътре е значително по-евтино. Така ли е ? С други думи ако цената е 37лв на чувал 50кг, каква ще е ако взема 15-20тона(без значение в каква разфасовка) и транспорта влиза ли в цената ? Моля който го е правил да сподели, благодаря предварително.
  • V
    днес 716 с ддс от завода димитровград
  • J
    Цената на димитровградската до преди 20 дни беше 732лв с ддс.
  • L
    Каква е цената от Неохим Димитровград ?
  • T
    Колега пиши откъде си за да може да ти направи някой оферта. Все пак транспорта е сериозно перо. Зависи и какво количество ще ти трябва. Според мен е по добре да си купиш от Неохим Димитровград амониев нитрат. Успех!
  • P
    На мен ми предлагат девненска на 570 лв без ддс франко завода
  • I
    po 500kg
  • J
    27 dekemvri s dostavka ot devnq be6e720-4uvali po 50 kg=36 lv,ako iska6 bez dokumenti be6e na 610 s dostavka-uspeh

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта