цени на агнета в страната

• E
    здр колеги някой знае ли как варират цените на агнета в страната
  • N
    Агнето е за чеверме а шилето или овца за курбан .
  • N
    Ваньо,трябвало му е повече месо и за това е взел шилето.Все пак разликата е 2 лв.на кг.
  • M
    Рано е още да се коментира цена, но под 7.00 лева едва ли ще е. Има много фактури които определят цената.
  • V
    Не разбирам щом не се пазари за курбан защо не е взел ягнето на 9лв.ами е пазарил шиле на 7лв.
  • B
    както казах .... зависи от зора
  • N
    Шилето на 7лв. е за курбан.Толко са поискали толко е дал.(за курбан не се пазари).
  • M
    Най-голямото търсене е по Великден и около абитуриентските балове,за Гергьовден-слаба работа.Живи и здрави в момента тече агнилната кампания,нека да ги отгледаме,има време за дискусия около цените.
  • B
    По Великден , и Гергьовден, на никой колега не му достигат агнетата в това съм сигорен !!! Тогава дори не се води пазарлък за цена колкото кажем - толковаа дават хората !
  • M
    Миналата година в целият район не стигнаха агнетата по Великден,даже съм търсил от колеги за да не връщаме клиенти и никой не рече- имам!
  • B
    Съгласен съм с теб , но зависи къде пласирваш. Който е близо до голям град е добре. Аз близо месец изкарвах по 4, 5 бр всяка събота на пазара . като кажа цена от 7 лв. и бягат .
  • S
    tazi godina qreta na 7 lv.pazaar imam golqm,redovni klienti a agnetata sa vinagi po skupi s lev i pove4e ot qretata
  • B
    Мен малко ме съмнява някой да брои за 40-50кг шиле по 7 лв на кило , но както казах .... зависи от зора
  • V
    Чета и ми стана смешно 100киолграма коледно прасе излиза по евтино от 40-50 киолграма шилешко
  • B
    Едно е да искаш - съвсем друго е да ти дадат !!! Но има една поговорка :"болен на легло се е.е !"-не съм аз я измислил , така че зависи от зора
  • M
    А бе рибата у морето,вие с тигана!Сега не им е сезона.Жътвата е за Великден.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

224 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

978 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1605 2