ПЛАЩАНЕ ПО НДКМ 1

• P
    Колеги някои знае ли кога ще плщат по НДКМ 1
  • F
    КОЛЕГИ ВСИЧКИ ЛИ ПИЛУЧИХТЕ ПАРИ ПО НДКМ1 ЗАЩО СЕ БАВЯТ ЗНАЕ ЛИ НЯКОЙ.ПИШЕТЕ!
  • P
    Много моля, пишете някой получил ли е пари в ДСК със застъпваня?
  • F
    днес е 27.12. и няма превод по ндкм1 в стара загора прокредитбанк ако някой има да пише
  • T
    kolegi pishete v koi banki ima prevod,ima li nqkoi v parva investicionns banka.
  • R
    колеги във Варненско всички ли имате превод за НДКМ1 ?
  • K
    В Пловдив вече има преводи . [banan-kufee]
  • T
    В Плевен има преведени пари
  • K
    има преводи по НДКМ1,колеги!
  • K
    никой ли няма преведени пари по НДКМ1?
  • K
    от къде я имате тази информация,че от вторник ще се плаща по НДКМ1?
  • D
    27 вторник започват да дават парици за крави
  • P
    Днес цял ден звъня на телефоните за справка на ДФЗ, но уви без никакъв резултат или е заето, или пък е свободно , но никой не отговаря...Писаха в сайта за 225лв, но за кога са и кога ще се изплащат нищо...
  • P
    някои получавал ли е прри по НДКМ1
  • S
    http://www.mzh.government.bg/mzh/bg/home/11-12-19/-3250072328.aspx Има малко информация ама знам ли

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

212 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

291 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

142 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

285 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

702 0