nqkoi ima li ve4e pari za ovce ili kozi

• S
    nqkoi ima li ve4e pari za ovce ili kozi
  • D
    Пари има в почти всички области на страната. [dalavera]
  • V
    az o6te niama prevodeni pari za niakoi dali znae dali 6te preve6tat ot ponedelnik o6te
  • N
    телефоните са 02 8187449 и 02 8187479 ние имахме 9 паднали ушни марки и са ни наказали с 18 броя
  • S
    Към borisko1979:при проверката ушните марки на 100% ли ви излязоха?
  • S
    На кой тел.се обаждахте да проверите за санкциите,защото при проверката ни и ние имахме паднали ушни марки.
  • N
    Падналите ушни марки се броят като липсващи, все едно, че ги няма. Затова имаш санкция в някакъв процент, които се изчислява от общия брой на животните.Така ми обясниха вчера ,като се обадих да питам
  • B
    От 96 овце -майки, имам само 10 с паднали ушни марки ! Не исках да премаркирам защото миналата година имах проблем и ми отрязаха цялата субсидия ! Друго движение на животните НЯМАМ !
  • V
    i v pernishko niama
  • M
    Петре,а като мина проверката,ти разписа ли се някъде и прочете ли тези какво са броили?Имаш ли премаркирани животни и погледна ли из декларациите как са записани защото аз имам заклани по необходимост,на тяхно място купувах други от околните села,но в общи линии без звиските сумата излиза.
  • B
    Нз колеги,и при мен мина проверка.На 100%ми изплатиха всичко.Точно по 29 лв.
  • B
    На мен за 96 бр , само 1800 - и то при положение че ми мина проверка
  • V
    bravo na tebe kolega da sa ti 4estiti a nas s po malkoto ovse ni izlagaha
  • C
    Моите са точно по 29лв,а бройките са заявените от пролетта тази година
  • B
    И в Пловдивско има, но не разбирам защо са по-малко от колкото трябва. Нещо не схващам , при вас колеги целите суми ли са ??
  • M
    Има преведени средства!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

148 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

436 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

171 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

653 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

794 2