Търся партньори за изкупуване на семена - пипер, моркови, домати - за износ

• V
    Здравейте, бих искал да купуват семена от пипер, моркови, домати, цвекло в големи пакети (от 100 грама, или така).Предпочитам да не хибриди.Определено не модифициран ген.Благодаря ви предварително.Съжалявам за лошия ми език - използва Google Translator
  • C
    не ви ли изглежда прекалено лесно
  • R
    Hello, my name is Ruslan, I would like to contribute towards the purchase of seeds, email me at skype: ruslan3369, speak English and Russian. 00359886556599
  • B
    Здравейте ! Аз съм навит да работим заедно. Ако имате интирис пишете !
  • G
    вие от къде сте
  • V
    Благодаря ви за отговора.Има и друг проблем - аз не съм в България, но бих искал да купуват български семена. също така бих искал да купуват семена от ечемик и пшеница, което не расте висок и трябва да бъдат засадени през есента
  • W
    ПРОБЛЕМА Е ЧЕ НЕЗНАЕ БЪЛГАРСКИ [mnogo-qdosan] [bi4]
  • V
    ОК-купувай! какъв е проблема?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

G

Проверка на ДФЗ

Светослав Георгиев: Не чакай някой да те подкрепи! На чужд гръб и 100 тояги са малко! Успех!

469 5
I

Ние сеем ей така а вие🇧🇬💪

Ние сеем ей така а вие🇧🇬💪 https://www.youtube.com/watch?v=Pc6mnzoUrDw

260 0
M

Образуване на клубени преди поникване.

Здравейте, не съм професионалист и нямам много познания , за това искам съвет. Засадих з...

291 0
V

Колко съществен проблем е пирея?

Здравйте, Искам предварително да се извиня за евентуално глупавия въпрос, който задавам,...

265 0
V

Помогнете, моля :)

Здравейте, Имам нужда от помощ и мнение по въпрос, понеже ми се случва за пръв път и не з...

363 0